İş Bankası Yeni Yıl Kredisi – 0,99 Faiz ile 2013 Yılbaşı Kampanyası

Yeni yıla girmek istemeyen adamı bile mutlu edecek kredi İş Bankası’nda. Yeni Yıl Kredi bu yıl da cazip faizlerle ve 30 Bin TL’ye kadar tutarlarla geldi. İş Bankası tüm Türkiye’ye bir kez daha ‘Günaydın Türkiye’ diyor. Bankanın 2013 yılı Yeni Yıl Kredisi kampanyasının startı verildi. Nakit ihtiyacı olanlara yılbaşı üzeri nakit çözümü sunan İş Bankası kampanyasında faiz oranı % 0,99’dan başlıyor. 30.000 TL’ye kadar kredi kullanılabilen kampanyada 36 aya kadar vadelerde Yılbaşı Kredisi alınabiliyor. Bordrolu çalışanlar ve emekli İş Bankası müşterileri ise 60 aya varan vadelerde Yeni Yıl Kredisi fırsatından yararlanabiliyor. Yeni Yıl Kredi kampanyası Aralık ayı boyunca devam ediyor.

İş Bankası Yeni Yıl Kredisi cazip faiz oranları sunuyor. Kredinin faiz oranları 24 ay vadenin seçilmesi durumunda 15.000 TL’ye kadar aylık % 0,99, 30.000 TL’ye kadar aylık % 1,03 olarak uygulanıyor. 36 ay vadede ise aylık faiz oranı 15.000 TL kredi için % 1,06, 30.000 TL kredi için % 1,10. Kampanyada tüm tutarlarda uygulanan toplam ücret 225 TL. Sigorta bedeli ise kredi tutarı, vadesi ve kişisel özelliklere göre değişiyor. Bunların dışında uzun vadeli kredi ihtiyacı olanlara değişik vade ve kredi tutarı seçenekleri de var.

İş Bankası’nın Yeni Yıl Kredisi başvurusu İş Bankası şubelerinden yapılabiliyor. Bunun yanında Bankamatiklerden kredi başvurusu yapmak mümkün. İş Bankası internet şubesinden, 0 850 724 0 724 no’lu telefon şubesinden, İşCep, İşPad veya İşWap’tan Yılbaşı Kredisi başvurusu yapılabiliyor. Cep telefonundan SMS atarak da Yeni Yıl Kredisi başvurusu yapılabliyor. Cepten başvuru yapmak isteyenler aralarında boşluk bırakarak NAKİT, TC KİMLİK NO, KREDİ TUTARI, AYLIK GELİRİ 4402’ye SMS göndererek Yılbaşı Kredisi’ne başvuru yapmış oluyorlar. Kredi başvurularının cevabı kısa süre içinde başvuru sahiplerine ulaştırılıyor. Türkiye’nin en eski ve köklü bankalarından İş Bankası’nda kredi başvurusu yapmak da kredi sonucunu almak da çok hızlı ve kolay. Yeni yıl öncesi devam eden kredi kampanyasına Aralık ayı boyunca başvuru yapmak ve cazip kredi seçeneklerinden yararlanmak mümkün.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Konut Kredisi
Konut Kredisi Düşük Faizle Nasıl Yeniden Yapılandırılır?

Konut kredisinde faizlerin % 1'in altına inmesiyle birlikte geçtiğimiz aylarda bu krediyi kullananlar için "yeniden yapılandırma" seçeneği gündeme geldi. Kalan...

Kapat