Halkbank Paraf Kredi Kartı Nedir – Murat Boz Reklamı

Halkbank - Paraf Gold Kredi Kartı

Halkbank, Paraf ile müşteriye özel kredi kartı döneminin startını verdi. Paraf’ın tanıtımı Murat Boz ile Aslı Tandoğan’ın oynadığı yeni reklam filmiyle tüm kanallarda gerçekleşirken tüm kredi kartı tutkunları “Nedir bu Paraf?” sorusunu sormaya başladılar. Diğer kredi kartlarından farkının ne olduğu merak konusu oldu.

Halkbank’ın Paraf’ı herşeyden önce müşteriye özel bir kredi kartı… “Ayrıcalıklar bu Paraf’ta” sloganıyla tanıtılan kartta müşterilerin kişisel tercih ve ihtiyaçlarına yönelik özel hizmet sunmak hedefleniyor. Aynı zamanda kredi kartı sektörüne getirdiği yeniliklerle pek çok “ilk”e de imza atıyor.

Kendi kampanyanı kendin yap

Halkbank Paraf Kart sahipleri ayın belirli bir gününü kendi kampanya günü olarak seçme özgürlüğüne sahip oluyor. Kendi seçtikleri bu günde ek indirim, taksit, puan ve ödeme erteleme seçeneklerinden hangisini tercih ediyorlarsa onu kullanıyorlar. Paraf’ın yenilikçi uygulamalarının başında “Kendi kampanyanı kendin yap” uygulaması yer alıyor.

Paraf’ta kart ücreti yok

Paraf sahibi olan Halkbank müşterileri 2013 yılı Mart sonuna kadar kart ücreti ödemiyor. Ayrıca ilk ekstredeki harcamaların yüzde 25’ini de 100 TL’ye kadar Halkbank karşılıyor. Kısacası Paraf’ın ayrıcalıklar dünyasını deneyimlemek isteyen Halkbank müşterileri herşeyden önce kart ücreti derdinden uzak kalmanın keyfini yaşıyorlar.

Paraf Reklamı - Murat Boz ve Aslı Tandoğan

Paraf Reklamı – Murat Boz ve Aslı Tandoğan

Hayatın her alanında çok özel fırsatlar

Paraf’la yapılan kira ödemelerinden de komisyon alınmıyor. Üniversite öğrencilerine özel Parafree ise kart sahiplerinin tercihlerine göre üye işyerlerindeki sürpriz kampanyalardan yararlanma imkanı sağlıyor.

Türkiye’de bir ilk olan, cumartesi günleri tüm restoranlarda geçerli indirim uygulamasından ise Paraf Gold ve Paraf Platin sahipleri yararlanabiliyor. Cumartesi günleri ayrım olmaksızın restoranlarda yapılan tüm harcamalar için Paraf Gold’a yüzde 10, Paraf Platin’e yüzde 25 indirim uygulanıyor. Paraf Platin sahiplerine ayrıca şehir içinde ücretsiz kurye hizmeti sunuluyor.

Paraf sahipleri, alışverişlerinde kazandıkları puanlar açısından da daha fazla ayrıcalığa sahip oluyor. Katlı puan uygulaması kapsamında Paraf Klasik, Gold ve Platin sahipleri aylık harcamalarının 2 katına kadar puan kazanabiliyor. Halkbank, Paraf sahiplerine İstanbul Atatürk Havaalanı İç ve Dış Hatlar Prime Class CIP Lounge hizmetinden de yararlanma imkanı sağlıyor.

Her ay farklı bir yenilik…

Paraf hazırlarken çıkış noktası, bir kredi kartından çok daha fazlasını yaratmak oldu. Kredi kartına dahil edilen ve sektörde örneği olmayan özelliklerle bunu başarma yönünde önemli mesafe kaydedildi. Bundan sonra da her ay Paraf sahiplerini şaşırtacak yeni bir uygulamanın devreye girmesi planlanıyor.

Nakit avans kullanımında özel indirimler, kredi kartı borcunu erken ödeyenler için ödül uygulaması, Platin kart sahiplerine yönelik özel hizmetler, Parafly kullananlar için benzersiz puan uygulamaları ve ayrıcalıklı hizmetler yakın vadeli planlar arasında yer alıyor. Bu sayede kredi kartında kişiselleştirilmiş bir hizmet sunma hedefinin en kısa sürede yakalanması amaçlanıyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Emekli maaşını Garanti’ye taşıyanlara 200 TL bonus hediye…

Emekli maaşını Garanti'ye taşıyanlar artık maaşını kolayca alırken emekliliğin keyfini çıkarıyor. SSK, Emekli Sandığı ve Bağkur'dan emekli olup maaşını Garanti'den...

Kapat