Garanti Zorunlu Trafik Sigortası Avantajları…

Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde trafiğe çıkan her araç için zorunlu trafik sigortası yapılması gerekiyor. 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu’na tabi olan ve kısaca Trafik Sigortası adıyla da bilinen bu sigorta ürünüyle herhangi bir kazada diğer araç veya üçüncü şahıslara karşı verilebilecek maddi ve bedensel zararlar güvence altına alınıyor.

Zorunlu Trafik Sigortanızı Garanti şubelerinden yaptırdığınız takdirde her türlü avantajdan yararlanmakla kalmaz, yolunuza güvenle devam edebiliyorsunuz. Zorunlu olan bu sigortayı Garanti şubelerinden yaptırırsanız Eureko Sigorta’dan sunulan ek hizmetlerle birlikte şu avantajlara ulaşabiliyorsunuz.

Maddi tazminat teminatıyla, kaza durumunda karşı taraftaki araca vereceğiniz zararlar karşılanıyor.

Tedavi giderleri teminatıyla, kaza sırasında karşı taraftaki araçta bulunan kişi veya kişilerin yaralanması halinde ortaya çıkabilecek tedavi masrafları karşılanıyor.

Sakatlanma ve ölüm teminatıyla, karşı taraftaki araçta bulunan kişi veya kişilerin sakat kalması veya hayatını kaybetmesi halinde aktüerya değerlendirmesi sonucu belirlenen tazminat karşı tarafa ödeniyor.

Hasarsızlık İndirimi Avantajı

Hasarsız geçen her bir yıl için sigorta yenilemelerinde belirli oranlarda hasarsızlık indiriminden yararlanabiliyorsunuz. Bu oranlar, birinci yıl için % 10, ikinci yıl için % 15, üçüncü yıl için % 20 şeklinde avantajlı olarak sunuluyor.

Zorunlu trafik sigortası teminat kapsamını istediğiniz gibi genişletebiliyorsunuz. Plus ve Premium paketlerindeki çeşitli alternatifler için ek teminat primi ödemeniz yeterli oluyor.

Ölüm ve sürekli sakatlık için plus paketinde 10.000 TL, premium paketinde 20.000 TL
Mali mesuliyet için plus paketinde 45.000 TL, premium paketinde 75.000 TL
Hukuksal koruma için plus paketinde ve premium paketinde 5.000 TL
Asistans hizmetleri her iki pakette de yer alıyor.
Ek teminat primi plus paketinde 60 TL, premium paketinde 75 TL

Zorunlu Trafik Sigortası poliçesi peşin olarak düzenleniyor. Ancak Bonus, Shop & Miles ve Amex kartlarına 4 taksit yapılabiliyor.

Poliçeniz hesaba veya kredi kartına bağlanarak tahsil ediliyor. Hesabınızda yeterli para veya kredi kartınız yeterli bakiye varsa tahsilatlar otomatik olarak çekiliyor.

7/24 Eureko Sigorta Asistans Hizmeti Nedir

Çekici, tamirci gönderimi gibi yol yardım hizmetleri
Elektrik, su tesisatçısı, çilingir, camcı gibi konut yardım hizmetleri
Tıbbi danışmanlık, doktor, ambulans desteği gibi medikal hizmetler
Rent A Car hizmetleri

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Citibank Kefilsiz Teminatsız Taksitli Ticari Kredileri

Citibank Taksitli Ticari Kredi, işinizi büyütmek veya işyerinde yapacağınız her türlü yeniliği karşılamak için uygun imkanlar getiriyor. Üstelik dilediğiniz her...

Kapat