Garanti Link Kampanyası – Facebook paylaşımları ve tweetlerinize bonus

Facebook ortamında bol bol paylaşım yapıyorsanız veya Twitter’da tweet atmadan yapamıyorsanız Garanti Bankası’nın yeni başlattığı Garanti Link kampanyasına katılmanızın tam zamanı demektir. Türkiye’de bir ilke daha imza atan Garanti Bankası, sosyal medyada yaptığınız paylaşımları ve attığınız tweetleri size bonus olarak geri döndürüyor.

19 Kasım ile 19 Aralık tarihleri arasında Bonus Card’ınızı linkleyen kullanıcılar, Teknosa’nın internet şubesinden yapacakları 200 TL ve üzeri harcamalarda % 10 bonus kazanıyorlar. Garanti Link ile fırsatlar kartınıza gelirken Teknosa internet şubesinde gözünüze kestirdiğiniz her türlü elektronik ürünü % 10 bonus avantajıyla yakalama fırsatı elde ediyorsunuz.

Link paylaşımı nasıl yapılıyor?

Garanti Link kampanyasına katılmak için Garanti’nin internet şubesine girerek Bonus Card’ınızı linkleyerek başlıyorsunuz. Facebook Garanti Link uygulamasını kullanarak kampanyaya hemen katılabiliyorsunuz. Tercihiniz Facebook değil de Twitter ise, kampanya hashtag’ini tweet atmak suretiyle aynı fırsatlardan yararlanabiliyorsunuz.

Bunları yaptıktan sonra 19 Kasım – 19 Aralık 2012 tarihleri arasında Bonus Card’ını linkleyen kullanıcıların Teknosa sitesinde yapacağı 200 TL ve üzeri harcamalarda % 10 bonus fırsatı sunuluyor. Üstelik bu bonuslar, herhangi bir kupon veya kod olmadan direkt olarak kartınıza yükleniyor.

Garanti Link Kampanyasından her müşteri en fazla bir defa faydalanabiliyor ve en fazla 100 TL bonus kazanabiliyor. Kazanılan bonuslar ise 22 Aralık tarihinden itibaren aynı kartla kullanılabiliyor. En güzel yanı da, kazanılan bonus asla geri alınmıyor.

Bu kampanyaya Bonus Card ve Money Visa kartları ile katılabilirsiniz. Garanti dışındaki diğer bankaların Bonus Card’ları ile Flexi, Shop & Miles, Miles & Smiles kredi kartları, Amex, ticari kartlar, sanal kartlar ve Paracard maalesef bu kampanya kapsamı dışında kalıyor.

Garanti Link kampanyasına Facebook uygulaması üzerinden veya Twitter ortamında kampanyaya özel hashtag kullanarak katılabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Halkbank - Paraf Gold Kredi Kartı
Halkbank Paraf Kredi Kartı Nedir – Murat Boz Reklamı

Halkbank, Paraf ile müşteriye özel kredi kartı döneminin startını verdi. Paraf'ın tanıtımı Murat Boz ile Aslı Tandoğan'ın oynadığı yeni reklam...

Kapat