Garanti Bankası 24 Taksit Hediyeli 2013 Konut Kredisi Kampanyası

Garanti Bankası’nın 24 taksit hediyeli 2013 konut kredisi uygun vade seçenekleri ve şimdiye kadar eşi benzeri görülmemiş taksit hediyesiyle başladı. 2013 Ocak ayı sonuna dek sürecek çok özel kampanyaya katılarak yıllardır hayallerinizi süsleyen konutun sahibi olabilir, kira öder gibi taksit öderken Garanti’nin hediyesi taksitlerinizi başka harcamalarınız için kullanmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Garanti Bankası, 31 Ocak 2013 tarihine kadar konut kredisi başvurusu yapan müşterilerine yılbaşı hediyesi vererek kredilerinin son taksitlerini ödüyor. 240 ay vadeli konut kredisi çektiyseniz bunun son 24 taksitini Garanti ödüyor. 180 ay vadeli kredide son 12 taksit, 120 ay vadeli kredide son 6 taksit ve 60 ay vadeli kredide son 1 taksiti ödemiyorsunuz.

24 Taksit Hediyeli 2013 Konut Kredisi Kampanya Detayları

Müşteriler, tüm vadeler boyunca düzenli ödeme yapmaları, ödeme planını sonradan değiştirmemeleri, erken kapama yapmamaları ve kredi tutarının 1 milyon TL’yi aşmaması şartıyla kampanyadan yararlanabiliyor.

Kredinizi TL cinsinden kullanabilirsiniz. Yasalar uyarınca dolar, euro vb. gibi yabancı para birimleri üzerinden konut kredisi açılamıyor.

Maksimum kredi vadesi 240 aydır.

Size en uygun ödeme planını kendiniz belirleyebilirsiniz. Kullandırım anında Garanti’de geçerli olan Sabit Faizli Mortgage faiz oranı uygulanıyor.

Sabit faizli kredilerde erken ödeme yapıldığı takdirde, erken ödenen anapara tutarının %2’si kadar erken ödeme ücreti alınıyor.

Bu kredi, sadece mesken alımı amacıyla ve gerçek kişiler tarafından kullanılabiliyor.

Teminat olarak, satın aldığınız evin ipoteği yeterli oluyor. Genel olarak kefil koşulu aranmamakla birlikte Garanti’nin gerekli görüldüğü takdirde kefil talep etme hakkına sahip olduğunu unutmayın.

Satın alacağınız konutun ekspertiz değerinin en fazla %75’i kadar kredi kullanabiliyorsunuz.

3 Aralık 2012 ve 31 Ocak 2013 tarihleri arasında geçerli olacak Garanti Bankası Yeni Yılda Hediyeli Konut Kredisi Kampanyaya katılmak veya farklı ihtiyaçlara yönelik mortgage seçenekleri hakkında bilgi almak isteyenler, banka şubelerini ziyaret edebilir, internet sitesini ziyaret edebilir, telefon bankacılığından yararlanabilir.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Yapı Kredi Günde 6 TL’ye 6000 TL Süper Yılbaşı Kredisi

Yapı Kredi yılın son günlerinde tüm müşterilerine günde 6 TL'ye 6.000 TL süper kredi fırsatı sunuyor. Bir tür yılbaşı kredisi...

Kapat