Finansbank’tan emekli maaşının 4 katına kadar kredi 8 ay vadeli

Finansbank emekliler için hazırladığı Emeklilik Paketi’ne katılana faizsiz ve dosya masrafsız, emeklilik maaşının 4 katına kadar 8 ay vadeli ve 4.000 TL’ye kadar kredi kullanma imkanı sunuyor. Emeklinin avantajının bitmediği bankada kredi istemeyen emekli müşterilere de 1 gram altın hediye ediliyor.

Finansbank’ın emekli müşterileri için başlattığı 0 faizli ve 0 dosya masraflı ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak için bir hesaptan yeni otomatik fatura ödemesi talimatı vermek ve açık bir Kredili Mevduat Hesabı’ndan Finansbank aracılııyla ilk emekli maaşını almış olmak gerekiyor. Daha önce başka bir bankadan aldığı maaşını Finansbank’a taşıyıp bu bankadan ilk maaş ödemesini alanlar, emekli maaşlarının maksimum katına kadar ihtiyaç kredisini 8 ay vadeyle çekebiliyorlar.

İhtiyaç kredisi almik istemeyen emekliler için de Finansbank’ın bir sürprizi var. 30 Haziran tarihine kadar maaqşını ilk defa Finansbank aracılığıyla aldığı halde ihtiyaç kredisine başvurmayanlar da 1 gram altın hediye kazanıyorlar.

Kredi çekmek yerine hediye altın kampanyasından yararlanmak isteyenlerin altınları 30 Haziran tarihinden sonra Altın Hesap’larına yükleniyor. Müşterinin Altın Hesabı yoksa kendisine bir hesap açılıyor.

Finansbank avantajları

Emekli maaşını Finansbank’tan alanlar Hesap İşletim Ücreti ödemiyorlar.

Tüketici kredilerinde Finansbank’ın mevcut faiz oranları üzerinden % 25 indirim yapılıyor.

Emekli Sandığı kökenli emeklilerin ihtiyaç kredisi çekmesi halinde kendilerine 3 ayda bir geri ödeme seçeneği sunuluyor.

Otomobil kredisinde de benzeri bir avantaj sözkonusu… Mevcut faiz oranları üzerinden % 25 indirim yapılırken 3 ayda bir geri ödeme avantajından yararlanabilirsiniz.

Konut kredisi çekilirken dosya masrafında % 25 indirim yapılıyor. Ayrıca 3 ayda bir geri ödeme seçeneği sunuluyor.

Emekli maaşınızı Finansbank’tan almaya devam ettiğiniz sürece İnternet Bankacılığını kullanarak gerçekleştireceğiniz EFT ve havale işlemleriniz için ücret ödemiyorsunuz.

Halen maaşlarını Finansbank’tan almakta olan emeklilerin bu kampanyadan yararlanamadığını hatırlatalım. Çünkü bu kampanya, emekli maaşını Finansbank’a yeni aktaran ve ilk defa Finansbank üzerinden maaş alacak olanlar için geçerli…

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Zorunlu Trafik Sigortası Garanti Bankası Kredi Kartına 4 Taksit

En hızlı, kolay ve gecikmesiz şekilde zorunlu trafik sigortalarını yaptırmak isteyenler şimdi Garanti Bankası'nı tercih ediyor. Üstelik Garanti Bankası ve...

Kapat