Finansbank’tan 2013 Yılbaşı Kredisi – Dosya Masrafsız

Finansbank’ın merakla beklenen 2013 Yılbaşı Kredisi kampanyası cazip koşullarla başladı. “Bütün bankalar yılbaşı kredisi veriyor, acaba Finansbank’ın kampanyası ne zaman olacak?” diye heyecanla bekleyenler için sürprizlerle dolu bir kampanya geldi.

Finansbank’ın “2013’ten dilediğiniz ne varsa, birlikte gerçekleştirelim diye…” sloganıyla startını verdiği yılbaşı kampanyasının en önemli avantajı hiçbir şekilde dosya masrafı alınmaması… Üstelik faiz oranları da % 1.39 gibi oldukça cazip ikinci bir avantaj getiriyor Finansbank müşterilerine…

Finansbank’ın her zaman kolaylık sağlayan “Anında Kredi” sistemiyle gerçekleşen yılbaşı kredisi kampanyası 31 Aralık 2012 akşamına kadar geçerli olacak. Kampanya kapsamında kredi çekmek isteyen Finansbank müşterileri, aylık % 1.39 faiz oranıyla hayallerine kavuşurken aynı zamanda dosya masrafı da ödemiyorlar. 10.000 TL ve üzerinde kredi çektikleri takdirde 60 aya kadar vade avantajından da yararlanabiliyorlar.

Kampanya Başvuru Detayları

TC Kimlik numaranızı SMS ile 5030’a hemen göndererek ön başvurunuzu yapabilirsiniz. Ayrıca internet sitesine girerek Anında Başvur butonuna tıklamak suretiyle başvuru yapmak mümkün… Bunların yanısıra size en yakın Finansbank şubesine başvurabilirsiniz.

Ön başvuru sonucunuzun olumlu olması halinde Finansbank şubelerinden birisine giderek işlemlerinizi kısa sürede tamamlayabilirsiniz.

SMS aracılığıyla telefonunuza gelen olumlu yanıtın ön onay niteliğinde olduğunu, Finansbank’ın bu başvuruları serbestçe değerlendirme ve uygun görmediği başvuruları reddetme hakkına sahip olduğunu aklınızdan çıkartmayın.

Finansbank’ın 2013 yılbaşına özel ihtiyaç kredisine başvuru yapmak için sadece kimlik belgesi (nüfus cüzdanı) ve gelir belgesinin yeterli olduğunu, kefil aranmadığını belirtelim.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Finansbank’tan emekli maaşının 4 katına kadar kredi 8 ay vadeli

Finansbank emekliler için hazırladığı Emeklilik Paketi'ne katılana faizsiz ve dosya masrafsız, emeklilik maaşının 4 katına kadar 8 ay vadeli ve...

Kapat