Finansbank Kamu Kredisi – Kamu Çalışanına Masrafsız ya da 1.24 Faizli Kredi

Finansbank’la çalışan kamu çalışanları çalışanları çok şanslı. Yeni yıl için geri sayım yaptığımız şu günlerde Finansbank’tan kamu çalışanına özel yılbaşı kredisi niteliğinde cazip bir kredi geliyor. Kamu çalışanına özel kredi kampanyasında faizler düşük, masraf yok, vadeler ise 60 aya kadar uzuyor. Kamuluya özel kredi kampanyasından yararlanmak için T.C. kimlik mumarasını 5030’a mesaj atmak yeterli. Finansbank’ta hesaptan tek bir otomatik ödeme talimatı verenlere ise kredi vadesi boyunca hesap işletim ücreti yok. Kredi ön başvuruları 5030’a sms göndererek yapılabildiği gibi Finansbank şubelerinden ve internet sitesinden de yapılabiliyor.

Finanbank’la çalışan kamulular çok avantajlı kredi fırsatlarından yararlanıyor. Finansbank Masrafsız Kamu Kredisi kampanyası 60 ay vadeye kadar aylık 1.35 faiz oranıyla kredi kullanma imkanı sunuyor. Dileyenler düşük masraflı kredi seçeneğinden yararlanarak 24 ay vadeye kadar % 4 masraf oranı ve % 1.24 faiz oranından yararlanabiliyor. Kredi tutarı ne olursa olsun asgari masraf 124 TL olarak uygulanıyor. 25 ay ve 36 ay arası vadelerde ise aylık faiz oranı % 1.26 ve asgari 126 TL olmak üzere %4 dosya masrafı ile ihtiyaç kredisi kullanılabiliyor. Kamululara özel kredi kampanyasında yine düşük masraflı olan bir diğer vade seçeneği ise 37 – 48 ay arası vade. Bu vadede uygulanan faiz oranı aylık % 1.34 asgari 134 TL olmak üzere % 4 dosya masrafı sözkonusu.

Azami 60 ay vadeli olarak kullanılabilen krediye başvurmak için kimlik belgesi, kamu çalışanı kimliği ve gelir belgesi isteniyor. Otomatik ödeme talimatı verenler ve 6 ay içinde iki kez otomatik ödeme yapanlar kredi vadesi boyunca hesapları için işletim ücreti ödemiyorlar.

Finansbank’tan konut kredisi kullanan kamu çalışanlarına da avantajlar var. Finansbank’tan konut kredisi alan kamu personeli dosya masrafı, ipotek ücreti ve ekspertiz ücretinde % 25 indirim uygulamasından yararlanıyor ve daha az ödeme yapıyor.

Finansbank 5030’a mesaj atarak, internetten ya da şubeden ön başvuru yapan ve kredileri onaylananlar istenen belgelerle Finansbank şubelerine uğrayarak hemen kredi başvurularını tamamlayabiliyorlar. 2013 yılı Finansbank’ın sunduğu cazip seçeneklerle kamu çalışanlarının yüzünü güldürecek gibi görünüyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Bank Asya – Asya Card ile İhtiyacı Erteleme Ödemeyi Ertele

Yıl sonuna adım adım yaklaşırken ihtiyaçlar da, ödemeler de çoğaldı. Geride kalan ayların ödemeleri yaparken insanlar bugünlerin ihtiyaçlarını ertelemek zorunda...

Kapat