Emekli maaşını Garanti’ye taşıyanlara 200 TL bonus hediye…

Emekli maaşını Garanti’ye taşıyanlar artık maaşını kolayca alırken emekliliğin keyfini çıkarıyor. SSK, Emekli Sandığı ve Bağkur’dan emekli olup maaşını Garanti’den alan emeklilere birbirinden cazip avantajlar sunuluyor. Bunların başında da emeklisini taşıyanlara sunulan 200 TL bonus hediyesi başı çekiyor.

Hoşgeldin bonusu ve sonrası

Garanti Emeklilik Bonus kartınıza yüklenecek 75 TL hoşgeldin bonusuna ek olarak kartın ilk yılında tüm marketlerde aylık 25 TL’ye, yıllık 125 TL’ye kadar her ay % 8.3 bonus kazanabiliyorsunuz. Böylece 12 ay harcama yaptığınızda 1 aylık market harcamasını tamamen bedavaya getirme avantajına ulaşabiliyorsunuz. Bunu yaparken ayrıca diğer harcamalarınızdan da bonus kazanmaya devam ediyorsunuz.

SGK emeklilerine özel avantajlarla kredi fırsatı

Emeklilere özel indirimli faiz oranlarıyla gelir belgesiz destek, taşıt ve konut kredilerinden yararlanma fırsatını elde edebilirsiniz. Üstelik maaşını 3 ayda bir alan kamu emeklileri için taksitleri 3 ayda bir ödenen kredi seçeneği de sunuluyor.

Vadeli mevduata milyoner faizi

Kredi almak yerine yatırım yapmayı veya bir köşede para biriktirmeyi düşünüyorsanız, Garanti’de vadeli TL hesabı açabilirsiniz. Ayrıca döviz hesabı açma seçeneğinden de yararlabilirsiniz. Kısacası TL veya döviz, her türlü mevduatınıza milyoner faizi alabilirsiniz. Çünkü maaşını Garanti’den alan emekliler bu hesabı açtıklarında, yatırılan tutar ne olursa olsun normalde 500.000 TL, Euro ve USD için verilen yüksek faizi alıyorlar.

Paramatik’ten tek tuşla maaşın tamamını çekme kolaylığı

ATM’lerden emekliler için hazırlanan özel menü ile maaşınızın tamamını tek tuşla kuruşu kuruşuna çekme avantajından yararlanabilirsiniz. Üstelik emekli maaşınızı çekerken para çekme limit aşımı ücreti de ödemiyorsunuz.

Diğer avantajlar

Garanti’de maaş hesabınız için Hesap İşletim Ücreti ödemezsiniz.

Şubelere gittiğinizde hiç sıra beklemeden müşteri temsilcisi hizmeti alma ayrıcalığı yaşayabilirsiniz.

Bahçecilik, fotoğrafçılık, resim, ahşap boyama, takı, tasarım ve seramik gibi çeşitli hobi kulüplerinde % 30’a varan indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Emekli maaşınızı Garanti’ye aktarmak için, banka şubelerine giderek bilgi alabileceğiniz gibi SGK il müdürlüklerine de uğrayabilirsiniz. Ayrıca e-devlet şifrenile Garanti İnternet Şubesine girerek “Banka / Şube Değişikliği” adımından aktarma işlemini kendiniz de yapabilirsiniz. Böylece maaşınızı Garanti’nin yurt geneline yayılmış 900’ü aşkın şubesinden ve 3 bini aşkın Paramatik’ten çekme ayrıcalığını yaşamaya hemen başlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Garanti Zorunlu Trafik Sigortası Avantajları…

Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde trafiğe çıkan her araç için zorunlu trafik sigortası yapılması gerekiyor. 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu'na tabi...

Kapat