Denizbank Kobi Ümit Kimdir, Esnaf İçin Neler Yapar?

Denizbank’ın son günlerdeki en iddialı reklamlarından birisi KOBİ ÜMİT reklamı… Tuhafiyenin ne olduğunu kendince açıklayan sevimli kızımızla başlayan reklam, KOBİ ÜMİT’in esnafa ve KOBİ’lere hizmet veren, onların sağ kolu olan bir müşteri temsilcisi olduğunu söyledikten sonra fazla detaya girmeden orada kalıyor.

Peki kimdir bu KOBİ ÜMİT, neler yapar, esnafa ve KOBİ’lere ne gibi hizmetler verir? KOBİ ÜMİT adı verilen kişi aslında esnafa ve KOBİ’lere özel bir ürün ve müşteri ilişkileri temsilcisi… Denizbank reklamında da vurgulandığı gibi esnafın sağ kolu olarak hizmet veriyor ve bu açıdan Türkiye’de bir ilke imzasını atıyor.

Örneğin esnafın kendi işinin başından ayrılmasına gerek kalmadan bankacılık hizmetlerini tek telefonla hallediyor. Dolayısıyla şubeye gitmenize gerek kalmadan, numara alıp sıra beklemenize gerek kalmadan 7/24 hizmet veriyor. Esnaf da gecenin bir yarısında da olsa ihtiyaç duyduu KOBİ’lere yönelik hizmeti alıyor.

Denizbank’tan KOBİ ÜMİT hizmeti almak için öncelikle Kobi İletişim Merkezi’ni aramanız yeterli… Sadece bir telefon uzakta olan KOBİ ÜMİT’i aradığınız takdirde şu hizmetleri alabiliyorsunuz.
Şimdi Kobi İletişim Merkezi’ni arayarak

– Her türlü havale, EFT, hesaplar arası virman gibi para transferlerini yapabiliyorsunuz.
– Faturalarınızı ödeyebiliyorsunuz.
– İşletme kart limit ve borç bilgilerinizi öğrenebiliyorsunuz.
– Kişisel bilgilerinizi güncelleyebiliyorsunuz.
– Döviz alış ve satış işlemleri yapabiliyorsunuz.
– Deniz Emeklilik işlemlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz.
– Yatırım işlemlerinizi halledebiliyorsunuz.
– EFT ve havale işlemlerinizi tamamen ücretsiz olarak yapabiliyorsunuz.

Denizbank’ın KOBİ ÜMİT adıyla hayata geçirdiği Kobi İletişim Merkezi’nde sunulan hizmetlerden şahıs işletmeleri yararlanabiliyor. Tüzel şirketler ise kendilerine en yakın Denizbank şubesinden bu hizmetleri alabiliyorlar.

KOBİ ÜMİT hizmetinde işlem başına limitin 10.000 TL, günlük üst sınır ise 50.000 TL olduğunu belirtmekte yarar var.

KOBİ ÜMİT hizmeti almaya başlamak Denizbank’ın internet sitesine giriş yaparak oradaki formu doldurabilir, hemen hizmetlerden yararlabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Akbank Yeni Yıl Kredisi 3 Ay Ertelemeli

Akbank'ın geleneksel yeni yıl kredisi kampanyası bu yıl biraz geç geldi ama tam geldi. Televizyonlarda "Faizler şoka girdi" sloganıyla dönmeye...

Kapat