Denizbank Masrafsız Yılbaşı Kredisi Çekilişi Fiat Punto Kazandırıyor

Denizbank yeni yıla hem masrafsız hem de hediyeli Yılbaşı Kredisi kampanyası ile giriyor. Denizbank’ın 2013 Yılbaşı Kredisi için başvuru yapanlar 3 Fiat Punto, 33 Vestel LCD televizyon ve 33 Iphone 4S’den birini kazanmak için çekilişe katılıyorlar. Kredinin son başvuru tarihi 31 Aralık 2012. 13 Ocak tarihine kadar kredilerini kullananlar 16 Ocak’ta yapılacak araba, LCD televizyon ve IPhone çekilişine iştirak etmiş oluyorlar. Çekiliş Milli Piyango idaresi tarafından 16 Ocak tarihinde gerçekleşecek ve çekiliş sonuçları 22 Ocak’ta Posta gazetesinde duyurulacak. Kredi kampanyasının çekilişine Aralık ayının sonuna kadar yeni kredi kartı başvurusu yaparak Denizbank’tan kredi kartı alanlar da katılabiliyor.

Denizbank’ın yeni yıla özel kredi başvurusu her zaman olduğu gibi yine pratik ve hızlı. Evraksız, kefilsiz, formalitesiz kredi başvurusu sadece nüfus cüzdanıyla yapılabiliyor. Denizbank şubelerinden ve internet sitesinden başvuru yapılabiliyor. Ancak en pratik başvuru yolu yine Cebimde Kredi ile cep telefonundan kredi başvurusu yapmak. KREDİM yazarak T.C. kimlik numarasını 3280′e kısa mesajla gönderenlerin yapmış oldukları kredi başvuruları 5 dakika içinde SMS yoluyla yanıtlanıyor.

Denizbank Yeni Yıl Kredisi 15.000 TL’ye kadar ve 36 ay vadeli olarak kullanılabiliyor. Kredi masrafsız olarak veriliyor, sadece hayat sigortası priminin karşılanması isteniyor. Kredi kampanyasında faiz oranı yüzde 1.49’dan başlıyor. Dosya masrafı ise yok.

Denizbank’ın dosya masrafı olmayan Yılbaşı Kredisi evrakla, kefille, formaliteyle uğraşmadan kullandırılıyor. Başvuru sırasında yerleşim belgesinin de istenmediği kredi kampanyasında başvuru için istenen tek belge nüfus cüzdanı. Denizbank’ın düşük faizli kredi imkanından yararlananlar yeni yıla nakit sıkışıklığı yaşamadan giriyorlar. 36 aya varan vade imkanının sunulduğu kampanyada kredi geri ödeme koşulları oldukça müsait. Krediye başvuranlar ayrıca çekilişle Fiat Punto, Vestel LCD televizyon ve IPhone 4S kazanma şansını yakalıyorlar.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Garanti Link Kampanyası – Facebook paylaşımları ve tweetlerinize bonus

Facebook ortamında bol bol paylaşım yapıyorsanız veya Twitter'da tweet atmadan yapamıyorsanız Garanti Bankası'nın yeni başlattığı Garanti Link kampanyasına katılmanızın tam...

Kapat