CardFinans – Peşin Alışverişlere 3 Ay Boyunca 3 Taksit

CardFinans - Peşin Alışverişlere 3 Ay Boyunca 3 Taksit

Finansbank’ın kredi kartı CardFinans, yeni yılın ilk 3 ayına damgasını vuracak yeni bir kampanya başlattı. Yeni yılda CardFinans ile 3 ay boyunca yapacağınız 100 ile 1.000 TL arası her peşin alışverişiniz için 3 faizsiz taksit fırsatından yararlanabilirsiniz. Alışveriş yaptığınız mağazanın taksit uygulaması olmasa bile CardFinans sayesinde katılabileceğiniz bu uygulamayla rahat rahat ödeme fırsatına kavuşmanız mümkün…

CardFinans’ınız ile katılabileceğiniz çok özel kampanyaya katılım süreci 14 Aralık tarihinde başladı. Halen devam eden kampanyaya katılmak için 12 Ocak 2013 tarihine kadar SMS ile başvuruda bulunabiliyorsunuz. Cep telefonunuzda TAKSİT yazıp 2273’e gönderdiğiniz andan itibaren CardFinans yetkililerinin geri dönüş yapması ve kampanya hakkında sizi bilgilendirip kaydınızı yapmasıyla tüm taksit imkanlarından yararlanmaya başlıyorsunuz.

Kampanyaya katılımınız onaylandıktan sonra 3 ay boyunca Finansbank bireysel kredi kartları ve ek kartları kullanarak mağazalardan yapacağınız 100 TL ile 1.000 TL arasındaki tek çekim yurtiçi harcamalarda faizsiz 3 taksit fırsatını değerlendirebilirsiniz. Yalnız posta ve internet üzerinden yapılan mail order işlemlerinin kampanya dışı tutulduğunu hatırlatmakta fayda var.
Kampanya kapsamında 3 taksit fırsatı her müşteri için kayıt tarihi itibarı ile başlayacak ve 3 ay sürecektir.

Kampanya başlangıcı itibariyle 100 TL ile 1,000 TL arası tüm peşin alışverişler otomatik 3 takside bölünüyor ve ödemesi 3 taksit halinde gerçekleşiyor.

Kampanya ücreti olarak ekstrelere 3 ay boyunca aylık 5 TL, toplam 15 TL yansıtılıyor. Kampanyadan çıkış yapılsa bile toplam ücretin iade edilmediğini aklınızda bulundurun.

Kampanya müşteri bazlı olup kaydolan müşteriler tüm Finansbank bireysel kredi kartı sahipleri bu fırsattan yararlanıyor.

CardFinans başta olmak üzere tüm bireysel kredi kartları ve ek kartların dahil edildiği kampanyada ticari kartlar ve banka kartları hariç tutuluyor.

Kampanyaya tüm yurtiçi POS’larından yapılacak alışveriş işlemleri dahildir. Ancak yukarıda belirttiğimiz gibi posta ve internet yoluyla gerçekleştirilen alışverişler hariçtir.

Kampanyaya başvuru için gönderilen kısa mesaj (SMS) tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendiriliyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Şekerbank Çeyrek Altın Hediyeli Kredi Uygun Maliyetlerle Geldi

Şekerbank tasarruf etmek isteyen fakat daima biriktirmeye başlamayı bir sonraki aya erteleyenler için bir sürprizle geldi: çeyrek altın hediyeli Tasarruf...

Kapat