Bank Asya – Asya Card ile İhtiyacı Erteleme Ödemeyi Ertele

Yıl sonuna adım adım yaklaşırken ihtiyaçlar da, ödemeler de çoğaldı. Geride kalan ayların ödemeleri yaparken insanlar bugünlerin ihtiyaçlarını ertelemek zorunda kalıyor. Oysa adı üstünde ihtiyaç bu, ertelemeye, ötelemeye gelmez.

Müşterilerinin mutluluğunu her zaman ön planda tutan Bank Asya, “Zaman ihtiyaçları değil, borçları erteleme zamanı!” sloganıyla yeni yıl kampanyası başlattı. Sadece Asya Card müşterilirine veya Asya Card sahibi olmayı düşünenlere yönelik bu kampanya, 20 Kasım – 10 Aralık tarihleri arasında geçerli… Asya Card ile tüm sektörleri kapsayan bu kampanyada 50 ile 500 TL arasındaki tüm peşin ve taksitli alışverişlerinizi 2 ay sonra ödüyorsunuz.

Kampanya Koşulları

Bank Asya’nın “İhtiyacı erteleme, ödemeyi ertele” kampanyası, 20 Kasım – 10 Aralık tarihleri arasında Asya Card ile tüm sektörlerde yapacağınız alışverişlerde geçerli…

Bu tarihler arasında Asya Card ile yapacağınız 50 ile 500 TL arasındaki tüm peşin ve taksitli harcamalarınızı 2 ekstre dönemi masrafsız olarak erteliyorsunuz.

Kampanyaya katılmak için Bank Asya’da kayıtlı cep telefonu numaranızdan “ERTELE” yazıp boşluk bıraktıktan sonra kredi kartınızın son 6 hanesiyle birlikte 2782’ye SMS göndermeniz yeterli oluyor.

SMS göndermiş olduğunuz hattınıza Banka tarafından gönderilen onay SMS’i geldikten hemen sonraki ilk alışverişinizle kampanyaya katılmış oluyorsunuz.

Güncel cep telefon numaranızı henüz bankaya vermediyseniz de kampanyaya katılma şansınız var. ATM, şube ve 0216 633 48 14 numaraya faks göndererek cep telefon numaranızı hemen güncelleyebilirsiniz.
SMS göndermeyen veya çağrı merkezinden kayıt yaptırmayan Asya Card müşterileri kampanya kapsamına alınmıyor

Kampanya kapsamından çıkmak isteyenlerin Bank Asya’nın çağrı merkezini arayarak iptal işlemi yaptırması gerekiyor.

Business kartlarla yapılan harcamalar kampanyaya dahil değil…

Bu kampanya ilgili üye işyerinde devam etmekte olan bir başka Bank Asya kampanyası ile birleştirilemiyor.

Kampanyaya katılacak olan asıl ve ek kart müşterilerimizin kartının açık durumda olması ve kampanya tarihi itibariyle kredi kartlarını kullanmasını engelleyen herhangi bir durumun olmaması gerekiyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Denizbank Masrafsız Yılbaşı Kredisi Çekilişi Fiat Punto Kazandırıyor

Denizbank yeni yıla hem masrafsız hem de hediyeli Yılbaşı Kredisi kampanyası ile giriyor. Denizbank'ın 2013 Yılbaşı Kredisi için başvuru yapanlar...

Kapat