Avea iPhone 5 Kampanyası Tarifeye Ek Ayda 24 Liradan Başlıyor

Avea iPhone 5 Kampanyası

14 Aralık akşamı Türkiye’deki iPhone tutkunlarıyla tanışan iPhone 5 için Apple’ın reklam kampanyasında “İlk iPhone’dan beri iPhone’daki en büyük gelişme” deniyor. Yepyeni tasarım,ına göz kamaştırıcı 4 inç retina ekranına, ultra hızlı kablosuz bağlantısına ve güçlü A6 işlemcisine bakarsak az bile demişler. Fiyatının yüksekliğine rağmen ilk gecesinde iPhone 5 alanlar memnun kalmış olmalı ki, onlarda çevresindekilere öve öve bitiremiyorlar.

“iPhone 5 iyi ama fiyatı çok yüksek” diye düşünenler için Avea’nın başlattığı “Tarfinize ek ayda 24 TL’den başlayan fiyatlarla iPhone 5” kampanyası iPhone almak isteyenler için cazip bir seçenek olabilir. Eğer Avea’lıysanız, dilediğiniz iPhone 5 paketine 24 veya 36 taahhüt vermek suretiyle sahip olabilirsiniz. “Peki bu nasıl olacak?” diyenlere işte Avea kampanyasının kapsamlı detayları…

Hangi iPhone paketleri var?

Avea’nın düzenlediği kampanyaya 4 farklı seçenek sunuluyor. Tarifenize ek ödemelerle almak isteyebilirsiniz. İnternet paketiyle birlikte almak isteyebilirsiniz. Herşey dahil almak isteyebilirsiniz. Bunların hiçbiri değil diyorsanız Avea özel fiyatlarıyla peşin almayı tercih edebilirsiniz.

Kimler Yararlanabilir?

Avea ile abonelik sözleşmesi imzalamasının üzerinden en az 8 ay geçen ve 8 aydır faturalarını düzenli olarak son fatura ödeme tarihinden itibaren en geç 7 gün içinde ödeyen bireysel faturalı aboneler veya aktif otomatik ödeme talimatı olan ve son 3 aydır faturalarını otomatik ödeme ile düzenli olarak ödeyen bireysel faturalı aboneler katılabiliyor. Kampanya kapsamında 24 ay veya 36 ay süreli taahhütname imzaladıktan sonra, iPhone 5 bedelini taahhüt süresi boyunca fatura aracılığıyla ödemeniz gerekiyor.

Avea iPhone 5 Kampanyası

Bu koşulu sağlamayıp, ödenmemiş faturası bulunmayan ve belirtilen tarifelerden birinden hizmet alan yeni veya mevcut bireysel faturalı aboneler 24 ay veya 36 ay süreli taahhütname imzalayıp, iPhone 5 aylık taksit bedelinin ilk 12 aylık tutarını anlaşmalı bankalara ait kredi kartlarını kullanarak 12 taksit ile ve sözkonusu 12 fatura döneminden sonra kalan taksitleri ise kalan “taahhüt süresi” boyunca faturalarıyla ödeyerek kampanyaya katılabiliyorlar.

Anlaşmalı Kredi Kartları

Axess, Axess business, Axess exi26,Carrefour Axess, Citi Axess, Fish, Wings, Wings Business , Yapı Kredi, Vakıfbank, TEB, Anadolubank Worldcardları, Garanti Bonus, Flexi ve Shop&Miles’dır.

Peşin Ödeme Seçeneği

Avea çalışan tarifesi harcindeki faturalı ve faturasız tüm bireysel Avea müşterileri isterlerse Avea’ya özel fiyatlarla peşin ödeme seçeneğinden yararlanabiliyorlar.

iPhone 5 Özellikleri

• 4 inç Retina Ekran
• Ultra hızlı kablosuz bağlantı
• A6 çip
• 8-megapixel iSight kamera – panorama özelliğiyle
• 1080p HD video kayıt
• FaceTime görüntülü arama.
• Yepyeni EarPods
• App Store’da 700.000’in üzerinde uygulama
• iOS 6 Dünyanın en gelişmiş mobil işletim sistemi.
• OS iCloud — İçeriğiniz

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
CardFinans – Peşin Alışverişlere 3 Ay Boyunca 3 Taksit

Finansbank'ın kredi kartı CardFinans, yeni yılın ilk 3 ayına damgasını vuracak yeni bir kampanya başlattı. Yeni yılda CardFinans ile 3...

Kapat