Anadolubank 2013 Altın Yumurtlayan Biriktiren Kredi

Anadolubank Altın Yumurtlayan Kredi

Anadolubank şubelerinde Altın Yumurtlayan Kredi ve Altın Yumurtlayan Biriktiren Kredi adıyla iki yeni kredi kampanyası başladı. Anadolubank’tan kredi kullananlar, bu iki kampanya dahilinde taksitlerini geri ödemeye devam ederken aynı anda hesaplarında altın biriktiriyorlar.

Anadolubank Altın Yumurtlayan Kredi kampanyalarının her ikisinde de hem ihtiyaçlarınız için kredi kullanabiliyor, hem de paranın bir bölümünü altın hesabında değerlendirebiliyorsunuz. Dilerseniz bir ay sonra çekebilir, dilerseniz altın yumurtanın büyümesini de bekleyebiliyorsunuz.

Altın Yumurtlayan Kredi

Anadolubank Altın Yumurtlayan Kredi kampanyasında 36 aya varan vade seçenekleriyle ve aylık % 1,44 faiz oranıyla kredi kullanabiliyorsunuz. 10.000 TL krediyi 36 ay vadeyle çektiğiniz takdirde aylık taksit tutarınız 375 TL’ye, günlük taksit tutarınız ise sadece 12.50 TL’ye denk geliyor.

Altın TL Mevduat hesabına yatırdığınız, altın değerinde değerlenen paranızı krediyi kullandığınız tarihten bir ay sonra istediğiniz zaman çekebiliyorsunuz. Uygun faiz oranı ve düşük komisyon ile ihtiyaçlarınızı karşılayarak Altın TL Mevduat hesabında paranızı altın değerinde değerlendirme imkanına sahip oluyorsunuz.

Altın Yumurtlayan Biriktiren Kredi

Anadolubank Altın Yumurtlayan Biriktiren Kredi kampanyasında 36 aya varan vade seçeneklerinden yarararlanarak % 1,39 faiz oranıyla ihtiyaç kredisi çekebiliyorsunuz.

Kredi kullandığınız tarihten itibaren bir yıl içerisinde her ay en az 0.50 gram karşılığındaki 50 TL paranızı Altın TL Mevduat hesabınızda biriktirebiliyorsunuz.

Altın TL Mevduat hesabına yatırdığınız, altın değerinde değerlenen paranızı krediyi kullandığınız tarihten bir yıl sonra istediğiniz zaman çekebiliyorsunuz.

Düşük faiz oranı ve düşük komisyon ile ihtiyaçlarınızı karşılayarak Altın TL Mevduat hesabında paranızı altın değerinde biriktirme imkanına sahip oluyorsunuz.

Altın Yumurtlayan Biriktiren Kredi kampanyasından 10.000 TL krediyi 36 ay vadeyle çektiğiniz takdirde aylık taksit tutarı 372 TL olurken, günlük taksit tutarı sadece 12.40 TL’ye denk geliyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
İş Bankası Yeni Yıl Kredisi – 0,99 Faiz ile 2013 Yılbaşı Kampanyası

Yeni yıla girmek istemeyen adamı bile mutlu edecek kredi İş Bankası'nda. Yeni Yıl Kredi bu yıl da cazip faizlerle ve...

Kapat