Akbank Yeni Yıl Kredisi 3 Ay Ertelemeli

Akbank’ın geleneksel yeni yıl kredisi kampanyası bu yıl biraz geç geldi ama tam geldi. Televizyonlarda “Faizler şoka girdi” sloganıyla dönmeye başlayan Akbank Yeni Yıl Kredisi kampanyası faizler % 0.96’ya kadar inerken yeni yıla rahat rahat girmek isteyenlere taksitleri 3 ay erteleme fırsatı da sunuluyor. Akbank’ın faiz ve vade avantajını aynı anda getiren kampanyasına katılanlar, yılbaşı öncesinde her türlü ihtiyaçlarını karşılarken yeni yıla keyifli bir başlangıç yapıyorlar.

Akbank’ın Yeni Yıl Kredisi kampanyası bütçenize uygun % 0.96 faiz fırsatıyla başladı. “Yeni yıl geldi, faizler şoka girdi” sloganıyla televizyon reklamları devam eden kampanyaya katılarak yılbaşı öncesinde her türlü ihtiyacınızı karşılayabilir, yeni yıla rahat ve güvenli başlayabilirsiniz. Akbank Yeni Yıl Kredisi kampanyasının avantajlarından masraf ödemeden de yararlanabilirsiniz. Kampanyanın getirdiği bir başka avantaj da isteyenlerin taksitlerine 3 ay ertelemeli olarak Mart 2013′te başlamaları…

Akbank’ın 31 Aralık akşamına kadar devam edecek yeni yıl kredisi kampanyasına 24 ay vadeyle katılanları % 0.96 oranındaki cazip faiz fırsatı bekliyor. Yılbaşı öncesinde 12 veya 24 ay vadeyle 30.000 TL ihtiyaç kredisi almayı düşünenler, ödemelere 3 ay sonra Mart ayında başlayacak olmanın da rahatlığını yaşayacaklar.

Akbank’ın yeni yıl kampanyasında tüm müşterilere yönelik avantajlı koşullar var. 30.000 liraya kadar olan nakit ihtiyaçlarınızı $ 0.96′dan başlayan cazip faiz fırsatıyla karşılayabileceğiniz gibi dilerseniz masrafsız seçenek ile de kampanyaya katılabilirsiniz.

30.000 TL’ye kadar kredi çekebileceğiniz Akbank’ın yeni yıl kampanyasında faiz oranları 12 ve 24 ay vade için % 0.96, 36 ay için % 1.05, 48 ay için % 1.10, 60 ay için % 1.14 olarak belirlendi. Kredi kullanım ücreti ise tüm vadeler için standart 250 TL şeklinde uygulanıyor.

Örnek olarak 24 ay vade için 10.000 TL yeni yıl kredisi çekmeniz halinde % 0.96 düşük faiz oranıyla aylık bazda 479 TL taksit ödemesi yapmanız yeterli oluyor. Vadeyi 36 aya uzattığınız takdirde % 1.10 faiz üzerinden aylık 347 TL taksit ödemesi yapabiliyorsunuz. 48 ay vadede taksit miktarı 279 TL’ye, 60 ay vadede ise 242 TL’ye kadar iniyor.

Akbank Yeni Yıl Kredisi kampanyasına katılmak için size en yakın Akbank Şubesi’ni ziyaret ederek ihtiyaç kredisi Başvurusu yapabileceğiniz gibi telefon bankacılığı ve evinizin rahatlığında internet üzerinden Web Kredi ile kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Avea iPhone 5 Kampanyası Tarifeye Ek Ayda 24 Liradan Başlıyor

14 Aralık akşamı Türkiye'deki iPhone tutkunlarıyla tanışan iPhone 5 için Apple'ın reklam kampanyasında "İlk iPhone'dan beri iPhone'daki en büyük gelişme"...

Kapat