2013 Kamu Kredileri – Finansbank’tan Dosya Masrafsız

Finansbank’ın hazırladığı televizyon reklamlarında kamu çalışanlarının çok değerli olduğu her zaman söylenir. Banka, kamu çalışanlarına yönelik düzenlediği en yeni kredi kampanyasında sunduğu fırsat ve avantajlarla bunu sadece bir slogan olarak kullanmadığını, kamu personeline gerçekten önem verdiğini bir kere daha gösterdi. Finansbank’ın 2013 yılında sadece kamulular için hazırladığı yeni yıl kredi paketine bakınca, “Kamu personeli bizim için çok değerli” sözünün hakkını tam olarak verdiğini görmek mümkün… Çünkü Finansbank’ın yeni kamu personeli kampanyasında faizler düşük, vadeler uzun, üstelik dosya masrafı alınmıyor.

FinansBank 2013 Kamu Kredileri Kampanyası’nda 60 ay vadeye kadar aylık sadece % 1.35 faiz ödenmesi yeterli oluyor. Dosya masrafının da alınmadığı, 3 aydan 60 aya kadar geniş bir yelpazede vade seçeneklerinin sunulduğu bu kampanyaya 31 Aralık 2012 akşamına kadar TC Kimlik numaranızı 5030’a SMS atmak suretiyle katılabilirsiniz. TC Kimlik numaranazı 31 Aralık 2012 akşamına kadar SMS ile gönderdiğiniz takdirde sadece kamu çalışanı için düşünülen 2013 kampanyasının avantajlarından yararlanma fırsatını yakalayabilirsiniz.

FinansBank 2013 Kamu Kredileri Özellikleri

– Kamu çalışanı için ihtiyaç kredisi çekerken herhangi bir dosya masrafı alınmıyor.

– Üstelik hesaptan tek bir Otomatik Fatura Ödeme talimatı verene kredi vadesi boyunca Hesap İşletim Ücreti de yok.

– Faiz oranı 60 ay vadeye kadar aylık % 1.35 olarak belirlendi.

Dosya Masraflı Seçenek

FinansBank’tan ihtiyaç kredisi alırken dosya masraflı seçeneği tercih etmeniz halinde şu avantajlardan yararlanabilirsiniz:

1 – 24 ay vadede % 1.24 faiz oranı ve % 4 (minimum 124 TL) dosya masrafı,

25 – 36 ay arası vadelerde % 1.26 faiz oranı ve % 4 (minimum 126 TL) dosya masrafı,

37 – 48 ay arası vadelerde % 1.34 faiz oranı ve % 4 (minimum 134 TL) dosya masrafı.

Finansbank’ın kamu çalışanına özel kredilerinin azami vadesi 60 aya kadar uzanıyor.

Hesaptan tek bir Otomatik Fatura Ödeme Talimatı vermeniz durumunda kredi vadeniz boyunca Hesap İşletim Ücreti ödemiyorsunuz.

Ayrıca konut kredisi çekmek isteyen kamu çalışanlarına özel dosya masrafı, ipotek ücreti ve ekspertiz ücretinde % 25 indirim sunuluyor.

Başvuru Kanalları ve Evraklar

– 5030`a TC kimlik numaranızı göndererek ön başvurunuzu SMS ile hemen yapabilirsiniz.

– Dilerseniz Finansbank internet şubesinde Anında Başvur`a tıklayarak veya Finansbank Şubeleri`ni ziyaret ederek de ön başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

– Ön başvuru sonucunuz olumlu ise dilediğiniz Finansbank Şubesi`nden Kamu İhtiyaç Kredisi kesin başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

FinansBank 2013 Kamu Kredileri başvuru için gerekli evraklar:

– Kimlik Belgesi (Nüfus Cüzdanı)

– Kamu Kimliği (Kamu Personeli olduğunuzu gösteren bir kimlik kartı)

– Gelir Belgesi

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Kredi Skoru ve Kredi Kayıt Bürosu Nedir?

Türkiye'deki bankalardan kredi çekenlerin veya çekmeyi düşünenlerin karşısına "kredi skoru" ve "kredi kayıt bürosu" kavramları sık sık çıkar. Hatta bu...

Kapat