Ziraat Vefalı Hesap – Artan Faizli Mevduat ile Yüksek Getiri

Bir bankada açtığınız vadeli hesaba uygulanan faiz oranı hesap açık durdukça artsın ister misiniz? Ziraat Bankası’nın yeni ürünü Vefalı Hesap parasını Ziraat’te tutmaya devam edenlere her hesap döneminde daha fazla faiz veriyor. Örneğin 32 günlük bir vadeli hesap açtınız ve belirli bir faiz oranıyla faiz kazancınız oldu. Vade sonunda hesabı kapatmadan devam etmeniz durumunda yeni dönemlerde daha fazla faiz kazanmak ister miydiniz? İşte Ziraat Vefalı Hesap bunu yapıyor ve devamlı vadesi yenilenen hesaplara her dönem için daha yüksek faiz veriyor. Ziraat Bankası müşterilerine vefasını bu şekilde gösteriyor.

Bir bankada vadeli mevduat açtığınızda ya size tabela faizi ödüyorlar ya da 3 ay gibi geçici sürelerle yüksek faiz avantajı sağlıyorlar. Bu avantaj her zaman yeni müşteriler için geçerli oluyor ve bir süre sonra uygulanan faiz oranları düşürülüyor. Açıkçası bankalar kendilerine vefalı davranan ve paralarını çekmeyen eski müşterilerine pek de vefalı davranmıyorlar. Oysa Ziraat Bankası bunun tam tersini yapıyor ve vadeli mevduatınız ne kadar eskiyse o kadar yüksek faiz veriyor.

Ziraat Bankası Vefalı Hesap Vefalı değişik sürelerle açılabiliyor. 32 gün vadeli 12 dönem, 92 gün vadeli 4 dönem ve 181 gün vadeli 2 dönem olarak açılabilen Vefalı Hesap’ta her dönem için uygulanan faiz oranı öncekinden yüksek oluyor. Ziraat müşterileri hesap açılışında her dönem için ne kadar faiz getirisi elde edeceklerini banka şubesinden öğrenebiliyorlar.

Ziraat Bankası Vefalı Hesap’tan ihtiyaç duyulan anda para çekilebiliyor. Artan faizli vadeli mevduat hesabı olan Vefalı Hesap başvurusu Ziraat Bankası şubelerinden yapılabiliyor. Vefalı Hesap en az 5.000 TL, en fazla ise 100.000 TL yatırarak açılabiliyor. Ziraat Bankası’nın yeni vadeli mevduat hesabı ürünü Vefalı Hesap vefalı Ziraat Bankası müşterilerine vefalı faiz oranları ile yüksek getiri sağlıyor. Vefalı Hesap açtırmak ve yüksek faiz geliri elde etmek için en yakın Ziraat Bankası şubesine uğramak yeterli.

One Response to Ziraat Vefalı Hesap – Artan Faizli Mevduat ile Yüksek Getiri

  1. EBRU KETHÜDA dedi ki:

    Bankama ve benim icin en önemlisi olan müsteri temsilcim ve banka calisanlarina o kadar cok güveniyorumki.
    Kendilerine cok tesekkür ederim beni dogru yönde bilgilendirdikleri ve her isimle itinayla ilgilendikleri icin.
    Tesekkürler arkaslar tesekkürler bankam.
    EBRU KETHÜDA

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Halkbank Borç Kurtaran ile Kredi Kartı Borcuna 24 Taksit Nasıl Yapılıyor

Halkbank kredi kartı sahibi olanlar ancak harcamalarında biraz aşırıya kaçmış olanlar Borç Kurtaran hizmeti ile kart borçlarını taksitlere bölerek ödeyebiliyor....

Kapat