Yeni Kart Alana 1000 TL Bedava Kredi Vakıfbank WorldCard ile

Vakıfbank WorldCard’ın sunduğu avantajlar hız kesmeden devam ediyor. Alışverişten anlayan cömert kart Vakıfbank World Card yepyeni bir kampanyaya imza atıyor. 30 Kasım tarihine kadar yeni WorldCard başvurusu yapanlar 1000 TL bedava kredi imkanından yararlanıyorlar. Tüm ay boyunca devam edecek kampanyada 1000 TL bedava kredi hakkı kazanmak için yeni kredi kartı başvurusu yapmak gerekiyor. Kampanya asıl kartlar için geçerli. Bedava 1000 TL Nakite Taksit olarak kullanılıyor. Nakite Taksit taksitli nakit avans çekme işlemini ifade ediyor. Kampanya süresince yeni World Kart alanlar masrafsız, faizsiz taksitli nakit avans kullanma fırsatını yakalamış oluyorlar. Daha önceden Vakıfbank’tan kredi kart olanlar kampanyaya katılamıyor. 1 Kasım’dan önce kart sahibi olanların kartları şu anda kapalı olsa bile yeni kart başvurusu yaptıklarında kampanyadan istifade edemiyorlar.

Yeni World Card için başvuru yapanlar ve başvuruları onaylananlar 4 taksitle geri ödemek üzere 1.000 Liraya kadar masrafsız ve faizsiz nakit avans çekebiliyorlar. Kartlarını teslim alan yeni WorldCard müşterileri en geç 28 Şubat tarihine kadar SMS göndererek kampanyaya katılıyorlar. Bunu yapmak için NAKIT yazıp kartın son 6 hanesini 6635’e göndermek yeterli oluyor. Kampanyaya katılımı onaylanan kart sahipleri Vakıfbank tarafından gönderilen bir kısa mesaj alıyorlar. Taksitli krediden yararlanmak için son tarih 28 Şubat olarak belirlendi.

Kampanyaya katılanlar kredi kartının limitleri içinde sadece bir defa olmak üzere 1.000 TL’ye kadar faizsiz, masrafsız nakit çekim yapabiliyorlar. Çekilen nakit 4 ay vadeli olarak geri ödeniyor.  En az 100 TL tutarında Nakite Taksit işlemi yapılabiliyor, yani nakit avans çekilebiliyor.  bu tutarın altında yapılan nakit çekimlerinde nakit avans faiz ve komisyon oranları uygulanıyor. Nakit avans çekim işlemi Vakıfbank şubelerinden ve ATM’lerden yapılabiliyor. İşlemin mutlaka 4 taksit olarak gerçekleştirilmesi gerekiyor. Nakit avans işlemi ATM’den yapılıyorsa ekranda gözüken Nakite Taksit menüsü kullanılmalı. Bu menüden yapılan ve 4 taksit olarak gerçekleşen işlemlere masraf ve faiz uygulanmıyor. Klasik, Gold ve Platinum kart başvuruları kampanyadan yararlanabiliyor. Kampanya süresince birden fazla sayıda nakit avans çekimi yapılırsa nakit çekimlerin toplam tutarı 1.000 TL’nin altında bile olsa sadece ilk çekim işlemi için masraf ve faiz uygulanmıyor. Örneğin iki defada önce 600 TL, sonra 400 TL çeken bir kart sahibinin sadece ilk işlemi için masraf ve faiz uygulaması gerçekleşmiyor. Kampanyaya tüm cep telefonu operatörlerinden mesaj çekerek katılmak mümkün oluyor.

One Response to Yeni Kart Alana 1000 TL Bedava Kredi Vakıfbank WorldCard ile

  1. mehmet furkan dedi ki:

    ben bundan yararlanmak istiyorum yardımcı olursanız

Bir Cevap Yazın