Yapı Kredi’den Otomatik Ödeme Talimatına iPad ve iPhone Fırsatı…

Yapı Kredi iPad ve iPhone Kampanyası

16 Kasım – 31 Aralık 2012 tarihleri arasında otomatik fatura ödeme talimatı veren Yapı Kredi müşterilerini iPad ve iPhone kazanma fırsatı bekliyor. Bu tarihler arasında Yapı Kredi’ye elektrik, su, telefon, doğalgaz gibi faturaları için otomatik ödeme talimatı verenler, hem fatura takip derdinden kurtuluyor, hem de 3 kişi iPad New Generation, 4 kişi de iPhone 4S kazanma şansı yakalıyor. Üstelik, hesabınızda yeterli bakiye bulunmadığında dahi Esnek Hesap limitinizden faturalarınız zamanında ödenir, gecikme derdi yaşamıyorsunuz.

iPad ve iPhone kampanyasına nasıl katılırsınız?

Kampanya kapsamında iPad New Generation ve ya iPhone 4S kazanmak için, yeni talimat verilmiş faturaların en az bir defa otomatik olarak ilgili hesaptan ödenmesi gerekiyor.

Kampanya boyunca müşteri yeni talimat verdiği her bir otomatik fatura talimatı için bir çekiliş hakkı kazanıyor.

İptal edilip tekrar talimat verilen faturalar kampanya kapsamında değerlendirilemiyor.

Kredi kartından verilen otomatik fatura ödeme talimatları kampanyaya dahil edilmiyor.

Kampanyaya dahil olabilmek için ilgili fatura için ilk kez talimat verilmiş olmalı ve talimat verilen faturaların ödüllendirme tarihinde aktif statüde bulunması gerekiyor.

Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün izniyle yapılan kampanyada iPad ve iPhone çekilişleri, 8 Ocak 2013 tarihinde saat 12:00’de Levazım Mah. Korukent Sitesi D Blok Zemin Kat Levent – İstanbul adresinde halka açık şekilde yapılacak.

Bu çekilişte; 4 adet iPhone 4S (16 GB/Hat Kart Hariçtir), 3 adet iPad (4G /wi-fi/ 16 GB) hediye edilecek. Asil ve yedek talihliler, 15 Ocak 2013 tarihinde Posta gazetesinde ilan edilecek. İkramiye kazanan asil talihlilerin 30 Ocak 2013, yedek talihlilerin ise 14 Şubat 2013 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekiyor.

Esnek Hesap Limiti nasıl kullanılıyor?

Yapı Kredi ATM’lerinden Esnek Hesap Limitinizi Bakiye Sorgulama adımından izleyebilir ve Vadesiz Hesap işlemleri, Para Çekme adımından hemen kullanabilirsiniz.

İnternet Şubesinden yapacağınız havale ve EFT işlemlerinde hesabınızda yeterli bakiye yoksa Esnek Hesap limitiniz ile para transferinizi yapabilirsiniz.

TL Card ile alışverişleriniz sırasında hesabınızda yeterli bakiye olmasa bile ödemeleriniz Esnek Hesap limitiniz dahilinde gerçekleşiyor. Otomatik Ödeme Talimatı verdiğinizde, ödeme tarihinde hesabınızda yeterli bakiye olmasa bile ödemeleriniz Esnek Hesap limitiniz dahilinde gerçekleşiyor.

Bu kampanyaya katılmak için otomatik ödeme talimatlarınızı Yapı Kredi İnternet Bankacılığı veya Telefon Bankacılığı üzerinden anında verebilir ya da size en yakın Yapı Kredi şubesine uğrayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Garanti Bonus Emlak Vergisi Ödemelerinde 3 Taksit

Garanti Bonus'tan Emlak Vergisi ödemesine 3 taksit fırsatı geldi. 5 Kasım - 7 Aralık 2012 tarihleri arasında belediye ve kamu...

Kapat