Yapı Kredi’den öğretmenlere yılbaşına kadar kesintisiz WorldPuan yağmuru

Öğretmenler Günü artık geride kaldı. Televizyon kanallarında, gazetelerde, okullarda, resmi kurumlarda, kısacası akla gelebilecek her yerde öğretmenlerimizle ilgili etkinlikler düzenlendi, sorunları dile getirildi, hak ettikleri değeri herkes vermeye çalıştı.

Bu arada ülkemizdeki bankalar da sadece öğretmenlere ve akademisyenlere yönelik özel kredi kampanyaları düzenleyerek onların hayatını kolaylaştırmaya, bir nebze de olsa bütçelerine katkı sağladı.

Yapı Kredi ise sadece öğretmenler için düzenlediği “Öğretmenim Kredisi” kampanyasını sadece bir tek günle sınırlı tutmayarak farklı bir yenilik getirdi. “Yıl sonuna kadar her gün öğretmenler günü” sloganıyla yola çıkan Yapı Kredi, 19 Kasım ile 31 Aralık 2012 tarihleri arasında 42 güne yayılan Öğretmenler Günü kredisi kampanyasıyla dikkat çekti.

Yapı Kredi’nin düzenlediği bu kampanyada aylık sadece % 0.53 gibi çok düşük faiz oranlarıyla Bireysel İhtiyaç Kredisi kullanan tüm öğretmenlere 50 TL değerinde WorldPuan hediye ediliyor. Bankadan bu süre içerisinde kredi çeken tüm öğretmenler otomatik olarak 50 TL değerinde WorldPuan alıyorlar.

Kısa vadeli sıkıntısını hafifletmek isteyen veya ihtiyaçlarını ertelemek istemeyen öğretmenlerimiz, sadece kendilerine özel düzenlenen bu kampanyaya katılmak için Kredi Şimdi başvurusu yapabiliyorlar. Bunun için en yakın Yapı Kredi şubesini ziyaret etmeleri yeterli oluyor. Bankaya giderken yanlarında öğretmen kimliklerini bulundurmaları gerekiyor.

50 TL değerindeki hediye WorldPuan’lar öğretmenlerin açık statülü kredi kartlarına, kredi kartları yoksa TLCard’larına yükleniyor. Öğretmenler bu kampanya kapsamında sadece 1 kere 50 TL WorldPuan kazanabiliyorlar.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Türkiye İş Bankası - Bankamatik
Bankamatik: O artık 30 yaşında bir efsane…

Bankamatik aslında İş Bankası'nın ATM'lerde kullanılmak üzere çıkarttığı bir banka kartıdır. Bunu hepimiz biliriz. Ancak bu kartın sadece İş Bankası...

Kapat