Yapı Kredi’den Günde 6 TL’ye 5.000 TL Süper Kredi

Yapı Kredi’nin hem cebinizi, hem yüzünüzü güldüren kredi kampanyaları sonbaharda da devam ediyor. Çok özel kredi seçenekleriyle karşımıza çıkan Yapı Kredi, ayda sadece yüzde 0.54’ten başlayan faiz oranlarıyla değişik seçenekler sunuyor. Bankanın müşterileri dilerse faizsiz peşin komisyonlu krediyi, dilerse masrafsız bireysel ihtiyaç kredisini tercih edebiliyor. İkisinin de sonucu aynı: Gülen cepler, gülen yüzler…

5.000 TL ihtiyaç kredisini 12 ay vade seçeneğiyle aldığnız zaman faiz oranı % 0.54 olurken dosya masrafı 59 TL, toplam masraf 304 TL oluyor. Bu krediyi 434,4 TL aylık taksitlerle ödeme fırsatı bulabiliyorsunuz.

Bu seçenekteki aylık taksit ödeme tutarını yüksek buluyorsanız bu durumda 36 ay vadeyi seçebilirsiniz. Bu durumda % 1,19 faiz ve sadece 27 TL tutarında toplam masrafla alacağınız 5.000 TL ihtiyaç kredisini 178 TL aylık taksitlerle ödeme şansınız var. 178 TL aylık taksiti gün bazında hesaplayınca günde sadece 6 TL taksit ödemesi yapıyorsunuz.

Emekli müşteriler ve maaş müşterileri bu kampanyaya sadece nüfus cüzdanı ile katılabiliyor. Kamu çalışanı müşterilerin ise nüfus cüzdanının yanında kamu kurum kimlikleriyle başvurması yeterli…

Başvuru İçin Gerekli Belgeler

Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
Gelir Belgesi Fotokopisi. Ücretli çalışanlar için son maaş bordrosunun fotokopisi / Maaş yazısı (Şirket yetkililerinin imza sirküleri ile beraber)
Serbest meslek sahipleri için son vergi levhasının fotokopisi
Emekliler için maaş cüzdanlarının fotokopisi
Kira geliri varsa tapu ve kira kontratı fotokopisi

Elektrik, su, doğalgaz, telefon gibi abonelik gerektiren bir hizmete ilişkin işlem tarihinden önceki 3 ay içinde ve müşterinin adına düzenlenmiş bir fatura aslı veya 3 ay içerisinde alınmış ikametgah belgesi (Adres paylaşım sisteminde adres bilgisinin güncel olması halinde bu maddede yer alan belgelerin beyanı gerekmiyor.)

İhtiyaçlarınızı ertelemek istemiyorsanız Yapı Kredi’nin 5.000 TL Süper Kredi kampanyasına internet üzerinden Kredi Şimdi başvurusu yapabilir, size en yakın Yapı Kredi şubesine uğrayıp detayları öğrenebilirsiniz.

Başvuru Noktaları

İnternet üzerinden Kredi Şimdi ile başvurabilirsiniz.
SMS ile başvurmak için 4411’e kısa mesaj atabilirsiniz.
Size en yakın Yapı Kredi şubesini ziyaret edebilirsiniz.
444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı kanalıyla başvuruda bulunabilirsiniz.
Size en yakın Yapı Kredi ATM’sinden başvurabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Yapı Kredi Akıllı Fon Yatırım Sepetleri
Yapı Kredi – Akıllı Fon Yatırım Sepetleri

Yapı Kredi, birikimlerini yatırım fonlarına yatırım yaparak değerlendirmek isteyenler için kişiye özel paketler hazırladı. Yapı Kredi Akıllı Fon Sepetleri sayesinde...

Kapat