Yapı Kredi Süper Kredi ile Günde 6 TL’ye 5000 TL Masrafsız Kredi

Yapı Kredi Bankası uzun zamandır sürdürdüğü ve sevimli animasyon reklam filmleriyle desteklediği Süper Kredi kampanyalarına devam ediyor. Şimdi Yapı Kredi Süper Kredi masrafsız olarak 36 ay taksitle 5.000 TL kredi kullandırıyor. Üstelik günde sadece 6 TL taksit ödemesiyle. Yapı Kredi’nin 36 ay vadeli 5.000 TL kredi kampanyasında aylık taksit tutarı sadece 178 TL. Bu da günlük 6 TL ödeme anlamına geliyor. 36 ay vadeyi tercih edenlere dosya masrafı da yok. Yapı Kredi Bankası’ndan daha kısa vadelerle kredi kullanmak isteyenler ise örneğin yine 5.000 TL kredi için 12 ay vadede 434 aylık ödeme yapıyorlar.

Yapı Kredi Bankası Bireysel İhtiyaç Kredisi kampanyalarında değişik seçenekler sunuluyor. Dileyenler ayda sadece % 0.54 faiz oranından yararlanırken masrafsız ve faizsiz peşin komisyonlu seçeneklerinden yararlanmak da mümkün. Yapı Kredi İhtiyaç Kredisi başvurusu şubelerden yapılabildiği gibi Yapı Kredi’nin web sitesinde bulunan Kredi Şimdi butonuna tıklayarak da gerçekleştirilebiliyor. Yapı Kredi Bankası’nın internet sitesinde yer alan online chat imkanıyla krediler hakkında akla gelebilecek tüm sorular için uzmanlardan yanıt alma şansı var. Bunun için yapılması gereken tek şey Yapı Kredi Bankası internet sitesini ziyaret ederek Online Chat butonuna tıklamak. Açılan pencerede bir Yapı Kredi yetkilisi hemen tüm soruları yanıtlamak için hazır bekliyor.

Yapı Kredi Bankası’nın günde 6 TL’ye 5.000 TL kredi kampanyasına katılarak Süper Kredi fırsatından yararlanmak isteyenler 4411’e BİREYSEL yazıp göndermek yeterli. Ön başvuru onayını alanlar başvurularını tamamlayarak Süper Kredi alabiliyorlar. Şubeden başvuru yaparken emekliler sadece nüfus cüzdanları ile, kamu personeli ise nüfus cüzdanı ve kurum kimlik belgeleriyle başvuru yapabiliyorlar. Ayrıca gelir belgesi ve ikametgah belgesi ya da fatura gibi belgeler istenmiyor.

Yapı Kredi’nin uzun süredir devam eden Süper Kredi kampanyaları değişik zamanlarda değişik isimlerle kredi imkanları sundu. Yeni Yıl, Ramazan Bayramı, Kurban Bayramı gibi özel dönemler için de sunulan Süper Kredi fırsatları sonbahar aylarında da nakit kredi imkanları sağlamaya devam ediyor. Yaz aylarından çıkılarak sonbaharın yaşanmaya başlandığı şu günlerde de nakitsiz kalmak istemeyenler Yapı Kredi’yi tercih ediyorlar. Krediden yararlananlar uzun vadede, çok düşük taksit tutarlarıyla nakit ihtiyaçlarını karşılıyorlar ve geri ödemelerini kolaylıkla yapabiliyorlar.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Altın 10 Hafta Boyunca Yükselebilir
Altın Ne Olur? Altın 10 Hafta Boyunca Yükselebilir

Altın yatırımcıları önümüzdeki 10 haftalık sürede stoklarını artırma eğilimine girdiler. Nedeni ise, merkez bankalarının ekonomiye destek sözleri... Altın fiyatları yükselecek...

Kapat