Yapı Kredi – Günde 7 TL’ye 7000 TL Süper Kredi

Yapı Kredi’nin Süper Kredi kampanyası yükseltilen kredi çekme limitleriyle iyice hızlanarak devam ediyor. Kampanya çerçevesinde daha önce günde 6 TL’ye 5.000 TL kredi verilirken müşterilerden gelen istek üzerine çekilebilecek kredi miktarı 7.000 TL’ye çıkartıldı. Artık Yapı Kredi müşterileri günde sadece 7 TL ödeyerek 7.000 TL süper krediyi çekebiliyorlar.

Süper Kredi kampanyası koşullarına göre 36 ay vadeyle % 0.77 faiz üzerinden 7.000 TL kredi alanların ayda 229 TL geri ödeme yapması yeterli oluyor. Bu rakamı gün bazında değerlendirdiğimiz zaman karşımıza günde 7 TL dolayında bir rakama denk geldiğini görüyoruz. Kampanyadan 12 ay vadeyle yararlanmak isteyenlerin faizi % 0.54’e kadar inerken aylık geri ödeme tutarı ise 434 TL olarak karşımıza çıkıyor.

Başvuru Koşulları

Yapı Kredi’nin hem cebinizi hem yüzünüzü güldüren bu kampanyasına katılmak isteyenlerin şu belgeleri hazırlaması yeterli:

Nüfus cüzdanı fotokopisi
Gelir belgesi fotokopisi. Ücretli çalışanlar için son maaş bordrosunun fotokopisi / Maaş yazısı (Şirket yetkililerinin imza sirküleriyle beraber)
Serbest meslek sahipleri için son vergi levhasının fotokopisi
Emekliler için maaş cüzdanlarının fotokopisi
Kira geliri varsa tapu ve kira kontratı fotokopisi

Elektrik, su, doğalgaz, telefon gibi abonelik gerektiren bir hizmete ilişkin işlem tarihinden önceki 3 ay içinde ve müşterinin adına düzenlenmiş bir fatura aslı veya 3 ay içerisinde alınmış ikametgah belgesi. Adres paylaşım sisteminde adres bilgisinin güncel olması halinde bu maddede yer alan belgelerin beyanı gerekmiyor.

Emekliler bu kampanyaya sadece nüfus cüzdanıyla, kamu çalışanları ise nüfus cüzdanı ve kamu kurum kimlikleriyle hemen kredi başvurusunda bulunabiliyorlar. Emeklilerin de kamu çalışanlarının da herhangi bir gelir belgesi getirmesine gerek yok.

İhtiyaçlarınızı ertelemek istemiyorsanız, Bireysel İhtiyaç Kredisi için hemen Kredi Şimdi başvurusu yapabilir veya en yakın Yapı Kredi şubesini ziyaret edebilirsiniz.

Yapı Kredi şubesine gitmenize gerek olmadan internet üzerinden Kredi Şimdi ile başvurmanız da mümkün… Ayrıca SMS ile 4411’e kısa mesaj atarak, 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı kanalında müşteri temsilcileriyle konuşarak veya Yapı Kredi ATM’lerinden de başvurunuzu yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
İş Bankası’nın Düşük Masraflı Öğretmen Kredi Kampanyası’nda 60 Ay Vade

İş Bankası bu yıl da Öğretmenler Günü'nde cefakar öğretmenlerimizi unutmadı. İş Bankası Öğretmenler Günü Kredisi ile düşük masraflı ihtiyaç kredi...

Kapat