World Kart Şimdi Al 2013’te Öde – Kasada Taksit Erteleme

En bonkör kart World Card’dan yepyeni bir kampanya. Şimdi al, 2013’te öde. Yapı Kredi Bankası’nın popüler kredi kartı World yıllardır devam ettirdiği cazip kampanyalarına bir yenisini ekliyor. World Card ile alışveriş yapanlar 100 TL ve üzeri taksitli işlemlerinin ödemelerini 2013’te yapmaya başlıyorlar. Bunun için tek koşul var: Kasada taksit erteleme yapılmasını istemek. Kasa elemanları ve mağaza görevlileri kampanyadan yararlanmak isteyip istemediğinizi sorabilir. Ama bu sorulmasa bile kasada ödeme yapmadan önce World Card’ı pos makinesinden geçirmesi için kasiyere verirken 2013’e erteleme kampanyasından yararlanmak istediğini söylemek yeterli. Kampanyadan yararlanmak için World üye işyerlerinde World Card işbirliğiyle gerçekleştirilen peşin fiyatına taksit uygulamalarından birinin kapsamında alışveriş gerçekleştirmek gerekiyor. Vade farklı taksit yapıldıysa bu taksitli işlemde 2013’e erteleme yapılamıyor.

World Card çoğunlukla Yapı Kredi Bankası ile birlikte anılıyor. Ancak Albaraka, TEB ve Vakıfbank’tan World kredi kartı olanlar da 100 TL ve üzerine vade farksız taksitli ödemelerinde gelecek yıla erteleme kampanyasında yararlanabiliyor. Alışverişin World Card üye işyerlerinden yapılması ve vade farkı ile gerçekleştirilmemiş olması gerekiyor. Gıda ve akaryakıt alışverişleri kampanya kapsamında değerlendirilmiyor. Bunun yanısıra sigorta ve e-ticaret sektöründeki ödemeler, World Puan ile yapılan ödemeler, nakit çekim işlemleri ve mail order ile yapılan ödeme işlemleri kampanyaya dahil değil. Unutulmaması gereken en önemli noktalardan biri kampanyadan yararlanmak için 100 TL ve üzeri taksitli alışverişin peşin fiyatına taksitli alışveriş olarak yapılması. Vade farkı konularak işyeri, mağaza ya da hipermarket tarafından gerçekleştirilen taksitlendirme işlemleri kampanya dahilinde değerlendirilmiyor.

World Business Kart sahipleri ise bir başka ayrıcalıktan yararlanıyor. World Business Kart’ı olanlar akaryakıt harcamaları dışında yaptıkları harcama 100 TL’den az bile olsa gelecek yıla erteleme kolaylığından yararlanabiliyorlar. Alışverişin taksitli olarak gerçekleştirilmesi gerekiyor.

En bonkör kart World Card’ın ve sevimli kahramanı Vadaa’nın sağladığı kolaylıklar, taksit imkanları, ödeme ertelemeleri ve indirimler yılın her döneminde tüm hızıyla devam ediyor. Tüm sektörlere yayılan World Kart ayrıcalıkları World Card sahiplerinin bütçelerini ve ödeme planlarını rahatlatıyor ve kolaylaştırıyor. World Card dünyasına katılmak ve bir World sahibi olmak da çok kolay. Vadaa yeni kullanıcıları ile tanışmak için hazır bekliyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
ING Bank 60 Ay Vadeli 69 TL Taksitli 5000 TL Kredi Kampanyası

ING Bank Yetenekli Kredi kampanyasının startını verdi. ING Bank bu kampanyasıyla hiçbir yerden bu kadar cazip koşullarla kredi alınamayacağını iddia...

Kapat