Vakıfbank World Kart Bedava Kredi – Masrafsız Faizsiz 4 Taksit

vakifbank-parabanka-matVakıfbank World Kart Bedava Kredi Nedir? Vakıfbank World Kart Bedava Kredi yeni WorldCard müşterilerine sunulan faizsiz ve masrafsız 4 taksit taksitli nakit avans kullanma fırsatı. İlk defa Vakıfbank kredi kartı müşterisi olanlar 4 ay vadeli olarak faizsiz ve masrafsız nakit avans alabiliyorlar. Kampanyadan yararlanmak için World Kartı teslim aldıktan sonra 28 Şubat 2013 tarihine kadar SMS ile mesaj göndererek kampanyaya katılım yapmak gerekiyor. Bunun için SMS’nin mesaj metnine “NAKIT” yazıp, World Card’ın son 6 hanesini 6635’e göndermek yeterli oluyor. Katılımı onaylananlara SMS ile bilgi gönderiliyor. Kampanya Vakıfbank’ın Nakite Taksit ürünü içerisinde yer alıyor.

Vakıfbank World Card yeni kart alana 1.000 TL bedava kredi kullanma fırsatı sunuyor. Üstelik bu kredi faizsiz, masrafsız ve 4 taksit ödemeli olarak veriliyor. Uzaya giden Türk astronotlarla Üstün Abi’nin sevimli diyaloglarını içeren kampanyanın televizyon reklamı büyük bir ilgiyle izleniyor. Vakıfbank’ın yeni World kullanıcılarına sunduğu 1.000 TL bedava kredi kampanyası Kasım ayının sonuna kadar devam edecek. Asıl kart için 30 Kasım tarihine kadar ilk defa başvuru yapan ve World Card başvuruları onaylananlar 1.000 TL bedava krediyi alabiliyor. Vakıfbank’tan kullanımda ya da kapalı durumda olan kredi kartı olanlar bu kampanyadan yararlanamıyor. Kampanya yeni Vakıfbank World Kart müşterileri için geçerli.

1.000 TL Bedava Kredi Nasıl Bir Kredi? Hangi Koşullarla Nereden Çekiliyor? Hangi Belgeler İsteniyor? 1.000 TL Bedava Kredi bir ihtiyaç ya da tüketici kredisi ürünü değil. Kredi çekimi Vakıfbank’ın Nakite Taksit isimli taksitli nakit avans uygulaması çerçevesinde gerçekleştiriliyor. Yani bir kredi başvurusu ve kullanımı değil, kredi kartına taksitli nakit avans işlemi sözkonusu. Bu nedenle 1.000 TL Bedava Kredi kullanımı için herhangi bir belge ya da ayrı bir başvuru istenmiyor. Kullanılan kredi Nakite Taksit ürünü olarak düzenlendiği için aslında faizsiz ve masrafsız olarak kullanılan bir taksitli nakit avans niteliğinde. Bu nedenle kredinin çekimi dakikalar içinde Vakıfbank ATM’leri olan Bankomat’lardan ve şubelerden yapılabiliyor. İşlemin geçerli olması için mutlaka NakiteTaksit nenüsü kullanılarak 4 taksitle gerçekleştirilmesi gerekiyor. Taksit tutarları vadesi geldiğinde ekstrelere yansıtılıyor.

Kaç İşlemle Bedava Kredi Çekilebiliyor? En Az Çekim Tutarı Nedir? 1.000 TL’nin Üzerinde Bedava Kredi Alınıyor mu? kampanya kapsamında çekim işlemin bir defada gerçekleşmesi gerekiyor. Parça parça yapılan ve toplamı 1.000 TL’yi bulan ya da altında kalan nakit avans işlemlerinden sadece ilki geçerli oluyor. En az 100 TL nakit avans çekimi Bedava Kredi kapsamına giriyor. En fazla ise 1.000 TL’lik Bedava Kredi kullanılabiliyor. Tek işlemle 4 taksitle 1.000 TL’den fazla nakit avans çekilirse 1.000 TL’ye kadar olan kısım için faiz ve masraf uygulanmıyor.

1.000 TL Bedava Kredi Başvurusu Nasıl Yapılıyor? En Son Başvuru ve Kredi Kullanım Tarihi Ne? Vakıfbank World Card 1.000 TL Bedava Kredi kullanmak için başvuru yapmak gerekmiyor. Ancak kampanyaya katılmak için ilgili numaraya SMS atarak kampanya katılımı gerçekleştirmek gerekiyor. Kampanyaya katılım işlemi ilk defa World Kart alanlar tarafından 28 Şubat tarihine kadar yapılabiliyor. Kredinin son kullanım tarihi de 28 Şubat. Kampanyaya katılmak için “NAKIT” yazıp, kartın son 6 hanesini 6635’e göndermek gerekiyor.

Bedava kredi Kullandıktan Sonra Kartımı Kapatırsam Ne Olur? Kampanyaya katılanlar 31 Temmuz tarihine kadar kartlarını kapatamıyorlar. World Card alıp Bedava Kredi kullanarak kartlarını bu tarihten önce kapatanların ekstrelerine 40 TL borç yansıtılıyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Konut kredisi çekerken alınan masraflar nelerdir?

Bankalardan kredi çekerken sadece faizin düşük olmasının yetmediğini, kredi maliyetinin artmasında alınan masrafların da öneminin büyük olduğunu hepimiz biliyoruz. Dosya...

Kapat