Vakıfbank Otomatik Ödeme Talimatı Nasıl Verilir

vakifbank-sube-gorunumAylık düzenli fatura ödemeleri her zaman sorun çıkarır. Elektrik, su, doğalgaz, telefon, kablolu yayın, internet, telefon derken aile bireylerinin ömrü vezne kuyruklarında geçer. Çalışanlar fatura ödemek için izin almak zorunda kalırlar. Üstelik dakikalarca, kimi zaman saatlerce bekledikten sonra sıra geldiğinde sistem yavaştır veya kapalıdır. Fatura ödeme işi günler sonraya sarkınca gecikme faizi binmiş şekilde ödemek zorunda kalırız.

Ülkemizin köklü bankalarından Vakıfbank bu noktada devreye girmeye hazır. Banka şubelerinden herhangi birisine yapacağınız düzenli ödeme başvurusu ile tüm faturalarınızı artık tek hesaptan kolayca ödüyorsunuz. Veznelere gitmenize gerek kalmadığı gibi unutulan fatura derdi de kalmıyor. Kısacası Vakıfbank’ın bu hizmeti sayesinde kolayca ve sorunsuz fatura ödemesi yapıyorsunuz. Bankanın otomatik ödeme sisteminizden yararlanıyorsunuz, zamanınız size kalıyor.

Bu hizmetten yararlanmak için öncelikle Vakıfbank’ta bir hesabınız olması gerekli… Anlaşmalı kurumlara ait faturalarınız için otomatik ödeme talimatı vermeniz halinde, faturaların son ödeme tarihinde hesabınızda yeterli para olmasa bile ödenmesini sağlayabiliyorsunuz.

Hesabınızda yeterli para olmaması durumunda Vakıfbank’ın Kredili Bankomat 7/24 hizmetini kullanmanız halinde ödemeleriniz kredi limitinizden otomatik olarak gerçekleştiriliyor. Böylece oluşabilecek gecikme faizleri riskinden kurtulmuş oluyorsunuz.

Vakıfbank’a vereceğiniz Düzenli Ödeme Talimatınızla şu ödemeleriniz gerçekleştiriliyor.

– Elektrik ödemeleri
– Türk Telekom ödemeleri (İnternet, telefon vs.)
– Su Faturası ödemeleri
– Doğalgaz ödemeleri
– Oigital Platform ödemeleri (Digiturk, D Smart, TeleDünya vs.)
– Kablolu yayın ödemeleri (Türksat)
– GSM ödemeleri (Turkcell, Vodafon, Avea)
– Kira ödemeleri
– Taksit ödemeleri
– Harçlık ödemeleri
– Apartman aidat gibi konut giderleri
– TL ve yabancı para cinsinden kredi kartı ödemeleri

Vakıfbank’ın sunduğu otomatik ödeme işlemleriyle ilgili daha geniş bilgi almak için bankanın web sitesini ziyaret edebilir veya en yakın banka şubesine uğrayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Dalga Kule ve Tango Kule
Dalga Kule ve Tango Kule için yılın son fırsatı

Maltepe'deki Dalga Kule ve Tango Kule için 179 bin liradan başlayan taksit, 0 faiz imkanı ve sabit ödeme avantajı başladı....

Kapat