Vakıfbank Halden Anlayan Emekli Paketi

Sosyal Güvenlik Kurumu’nun (Emekli Sandığı, SSK ve Bağ-Kur) yaptığı emekli maaş ödemelerini Vakıfbank’tan almayı tercih edecek emekliler için “Vakıfbank Halden Anlayan Emekli Paketi” çok çeşitli avantajlar getiriyor.

Vakıfbank’ın “SGK emeklilerinin emeğine değer veriyoruz” sloganıyla hazırladığı çok özel emekli paketinde şu avantajlar yer alıyor.

Emeklilere Özel Taksitli İhtiyaç Kredisi faiz oranlarından yararlanabilirsiniz. Emekli maaşını Vakıfbank’a taşıyanlar uygun faiz oranı ve kredi tahsis ücretiyle emeklilere özel taksitli ihtiyaç kredisi alabiliyorlar. Bu kapsamda 10.000 TL’ye kadar limit, 36 aya varan vade fırsatları kefilsiz olarak sunuluyor.

Kredili Bankomat Faiz Oranı’nda size özel indirimden faydalanıyorsunuz.

Kredi kartı aidatı ve hesap işletim ücreti ödemiyorsunuz.

Vakıfbank’ın diğer şubelerinden nakit çekmeniz durumunda herhangi bir ücret ödemiyorsunuz.

Yeni kredi kartınızla ilk alışverişiniz sonrasında 20 TL değerinde hediye Worldpuan kazanıyorsunuz.

Kredi kartınıza 1 adet otomatik ödeme talimatı vermeniz durumunda 30 TL değerinde hediye Worldpuan kazanıyorsunuz.

Ayrıca haftanın 7 gün 24 saati her türlü bankacılık işleminizi, avantajlı kredi kartı ve kredi hizmetlerini hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde 444 0 724 AloŞubem’den Emeklilere Özel “5”i tuşlayarak gerçekleştirebiliyorsunuz.

Başvuru Nasıl Yapılıyor?

SGK emeklilerine sunulan “Emekli Bankacılığı Paketi” ayrıcalıklarından yararlanmak ve emekli maaşınızı Vakıfbank’tan almak için SGK İl Müdürlüklerine şahsen başvurabilirsiniz.

PTT’den alacağınız e-devlet şifresiyle E-Devlet sistemine giriş yaparak Banka ve Adres Değişikliği alanından maaşınızı almak istediğiniz VakıfBank Şubesi’ni seçebiliyorsiniz. İşlemlerinizin tamamlanabilmesi için emekli tanıtım kartınız ya da emekli cüzdanınızla birlikte istediğiniz bir Vakıfbank Şubesi’ne uğramanız yeterli…

Ayrıcalıklı Kredili Bankomat-724 faiz oranından kampanya başlangıç tarihinden sonra emekli maaşını Vakıfbank’tan almaya başlayacak olan SGK emeklileri yararlanabiliyor.

Hem yeni kart başvurusu alınan ve onaylanan hem de kredi kartına 1 adet otomatik ödeme talimatı veren emeklilere toplamda 50 TL değerinde worldpuan veriliyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
HSBC Kredi Net Kampanyası 30000 TL Net Kredi

Kredi dediğin net olur, taksiti sonradan artmaz. HSBC'nin "Şartlar net, kredi net" sloganıyla başlattığı Kredi Net kampanyası büyük ilgi görmeye...

Kapat