Vakıfbank CepŞubem: Her Cebe Bir Şube

Vakıfbank CepŞubemVakıfbank CepŞubem hizmetiyle istenilen yerde ve zamanda bankacılık işlemleri cep telefonundan kolayca yapılabiliyor. Üstelik bu, herhangi bir EFT ve havale masrafı ödemeden, ücretsiz bağlantı aracılığıyla gerçekleşiyor.

Vakıfbank CepŞubem, kolay ve güvenli kullanımı, hızlı menü seçenekleri sayesinde bankacılık işlemlerinizi her gittiğiniz yere yanınızda taşıyor. Hesaplarınıza ve bankacılık işlemlerinize esnek bir yapı sağlarken size de zamandan kazandırıyor.

Turkcell, Vodafon veya Avea farkı olmadan tüm operatörlerden ve her marka, her model telefondan Vakıfbank CepŞubem’e ulaşmak mümkün… Uygulama indirmek, yüklemek, aktivasyon gibi işlemlere gerek kalmadan cebinizdeki Vakıfbank şubesine bağlanabiliyorsunuz. CepŞubem’e giriş yaptıktan sonra bankacılık işlemlerinizi istediğiniz her ortamdan kolayca ve güvenle yapabiliyorsunuz.

CepŞubem’den bankacılık işlemleri yapmak için ayrıca bir şifreye de ihtiyacınız olmuyor. Vakıfbank’ın internet şubesi WebŞubem için bir şifreniz varsa bunu kullanabiliyorsunuz. WebŞubem’e girerken yazdığınız parola ve şifrenin aynısını CepŞubem girişinde de yazmanız yeterli…

Vakıfbank CepŞubem’e giriş yaptığınız zaman yararlanabileceğiniz hizmetleri şöyle sıralayabiliriz:

– Hesap bakiyenizi, bilgilerinizi ve ekstrelerinizi görebilirsiniz.
– Havale, EFT işlemleri yapabilirsiniz.
– Fatura yatırma, yatırım, döviz işlemi, kredi kartı işlemlerinizin hepsini gerçekleştirebilirsiniz.
– Vakıfbank’ın sunduğu bireysel krediler, yatırım hizmetleri ve kampanyalar hakkında bilgi alabilirsiniz.
– Bireysel kredi ve kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.

Vakıfbank CepŞubem’den yapabilecekleriniz bunlarla da sınırlı değil… Cep telefonunuzdan gerçekleştirileceğiniz diğer işlemleri öğrenmek için Vakıfbank internet şubesinden bilgi alabilir, herhangi bir Vakıfbank şubesine giderek müşteri temsilcileriyle konuşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Vakıfbank Otomatik Ödeme Talimatı Nasıl Verilir

Aylık düzenli fatura ödemeleri her zaman sorun çıkarır. Elektrik, su, doğalgaz, telefon, kablolu yayın, internet, telefon derken aile bireylerinin ömrü...

Kapat