Türkiye İş Bankası Her İhtiyaca Özel Kredi

Türkiye İş Bankası Her İhtiyaca Özel Kredi

Türkiye İş Bankası müşterilerinin farklı ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla Her İhtiyaca Özel Kredi kampanyası başlattı. Kasım sonuna kadar devam edecek bu kampanyada her ihtiyacınıza çözüm olacak kredi seçenekleri yer alıyor. Nakde ihtiyaç duyuyorsanız Türkiye İş Bankası’nın sağladığı avantajlı seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

24 ay Vade Seçeneği

30 Kasım 2012 tarihine kadar devam edecek Her İhtiyaca Özel Kredi kampanyasında 24 ay vade seçeneğinde 15.000 TL’ye kadar aylık % 1.10 faiz uygulanıyor. 30.000 TL kredi çekmeyi seçtiğiniz takdirde faiz oranı aylık % 1,12 faiz ile kullanabiliyorsunuz.

36 Ay Vade Seçeneği

Daha uzun vade düşünenler için 36 ay vade seçeneğinde 15,000 TL için % 1,14 faiz ödeyerek kredinizi çekebiliyorsunuz. Eğer ihtiyacınız 30.000 TL ise bu durumda % 1,18 faiz ile her türlü ihtiyacınızı karşılamanız mümkün oluyor.

Başvuru Kolaylıkları

Türkiye İş Bankası’nın sunduu Kasım Ayı İhtiyaç Kredisi’ne başvurmak ve onay almak son derece kolay… Kredinizi Türkiye İş Bankası’nın yurdun her yanına yayılmış şubelerinden birisini ziyaret ederek alabileceğiniz gibi cep telefonunuzla 4402’ye SMS göndererek de alabilirsiniz.

Ayrıca Türkiye İş Bankası’nın internet şubesinden bankamatiklerden, telefon şubesinden tüm işlemleri yapabilirsiniz. Bunların dışında cep telefonlarına yönelik İşCep, tablet bilgisayarlara yönelik İşPad ve İşWap tüm başvurularınız için sizleri bekliyor.

Diğer Koşullar

Türkiye İş Bankası’nın bu kampanyada sunduğu azami kredi tutarı 30.000 TL, azami vade 60 ay olarak belirlendi. Kampanyanın 37 – 60 ay arasındaki vade seçenekleri sadece bordrolu çalışan ve emekli müşteriler için geçerli… Kefil konusunda herhangi bir ön koşul yok ama bankanın gerekli görmesi halinde kefil istenebiliyor.

Hayat sigortası primi, çekilecek kredi tutarının binde 9’u üzerinden hesaplanıyor. 15.000 TL çektiğiniz takdirde 1 yıllık sabit teminatlı hayat sigortası primi 135 TL oluyor. 30.000 TL krediyi tercih etmeniz halinde 270 TL hayat sigortası primi ödüyorsunuz. Bu prim tutarı, sigorta süresine ve kredi tutarına göre değişkenlik gösterebiliyor. Masraf tutarlarına BSMV dahil… SMS üzerinden yapılan her başvuru için Turkcell, Vodafon, Avea gibi GSM operatörleri tarafından 1 SMS karşılığı ücret alınıyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
ING Turuncu Hesap
Biriktirmeyen Kimse Kalmasın ING Turuncu Hesap Hoş Geldin Faizi Veriyor

ING Bank bir süre önce müşterilerini Turuncu Hesap'la tanıştırmıştı. Vade derdi olmayan ve bir vadesiz hesap gibi çalışan ancak yüksek...

Kapat