TEB Nakit Kredi Bir Telefonla Çekiliyor – TEB Kredi Kartı Olanlara Belgesiz Kredi

TEB Kredi Kartı sahipleri şimdi beklemeden, evraklarla uğraşmadan sadece kredi kartlarını kullanarak kredi çekebiliyorlar. Belge hazırlama, başvuru formu doldurma, kredinin sonucunu bekleme gibi dertler bu kredide yok. TEB Nakit Kredi bir telefonla çekilebiliyor. Üstelik TEB Nakit Kredi ertelemeli bir kredi. Kredinin ilk taksiti 2013 yılının Şubat ayında ödeniyor. Kasım ayının sonuna kadar TEB Nakit Kredi başvurusu yapmak mümkün. Tek telefonla beklemeden, yorulmadan ve üzülmeden hemen kredi alınabiliyor.

TEB Nakit Kredi’den TEB kredi kartı olanlar yararlanıyor. TEB kredi kartının kullanılabilir nakit limitine kadar kredi anında çekilebiliyor. Bunun için 444 0 666 TEB Telefon Şubesi’ni aramak yeterli. TEB’in Telefon Şubesi’nin numarasını arayanlar kredilerini hemen kullanabiliyorlar. TEB Nakit Kredi telefonun yanısıra TEB İnternet Şubesi’nden de alınabiliyor.

Haftanın 7 günü zaman sınırlaması olmaksızın 24 saat boyunca herhangi bir zamanda kredi çekilebilen kampanyada geri ödemeler 24 aya varan vadelerde yapılıyor. Vadenin uzunluğu ödemelerin kolaylıkla yapılabilmesini sağlıyor. TEB Nakit Kredi asıl kart sahipleri tarafından kullanılabiliyor. Kart sahibinin bireysel müşteri olması gerekiyor. Krediyi kullanmak için 444 0 666 TEB Telefon Şubesi’ni aramak veya TEB İnternet Şubesi’ni ziyaret etmek yeterli. İnternet Şubesi’nde Nakit Kredi çekim işlemleri Kredi Kartları menüsünün altında bulunan Nakit Kredi menüsünden gerçekleştiriliyor.

Kartın nakit limiti dahilinde tek seferde en az 250 TL, en çok 10.000 TL Nakit Kredi kullanmak mümkün. 24 aya kadar taksit yapılan kampanyada diğer taksit seçenekleri 12 ve 18 ay olarak belirlendi. Nakit Kredi kullanmak için TEB’de vadesiz mevduat hesabı bulunması gerekiyor.

Nakit Kredi çekenler aylık % 1,69 faiz oranıyla geri ödeme yapıyorlar. Nakit Kredi çekimi için değişik tutarlara değişik işlem ücretleri uygulanıyor. 250 TL – 1000 TL arasındaki çekimlerde 79 TL, 1001 TL – 2000 TL arasındaki kredi kullanımında 119 TL, 2001 TL – 3000 TL arasındaki işlemlerde 179 TL nakit çekim işlem ücreti uygulanıyor. Diğer kredi aralıkları için uygulanan işlem ücretleri ise şöyle: 3001 TL – 5000 TL arası için 289 TL, 5001 TL – 7000 TL arası için 399 TL, 7001 TL – 10000 TL arası için 499 TL. Krediler için uygulanan Nakit Kredi işlem ücretleri 6 Aralık tarihinde ekstrelere yansıtılacak. Hatırlatmakta yarar var ki bankalarla ilgili yönetmelikte yapılan son değişiklikle bir yıl içerisinde en fazla 3 defa, dönem borcunun yüzde % 50’sini ödemeyenler dönem borcunun tamamının ödeyene kadar nakit çekim yapamıyorlar.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
ING Otomatik Ödeme Talimatına 20 TL Bonus

Fatura ödemenin özellikle büyük kentlerde başlıbaşına bir dert olduğunu hepimiz biliyoruz. Sıra numarasını aldıktan sonra bir elektrik, doğalgaz, internet veya...

Kapat