2013 Masrafsız Yılbaşı Kredisi TEB 10000 TL

TEB Masrafsız 2013 Yılbaşı Kredisi

2013 Yılbaşı için geri sayımın başladığı bugünlerde bankalar da müşterilerine keyifli bir yılbaşı gecesi yaşatmak için kampanya hazırlığına başladılar. Yılbaşı kredi kampanyası konusunda en hızlı hareket eden banka bu yıl da TEB oldu ve masrafsız bir kredi paketiyle karşımıza çıktı.

TEB’in 2013 Yılbaşı Kredisi kampanyası bu yıl masrafsız olarak düzenlendi. Çok cazip faiz oranlarıyla TEB ihtiyaç kredisini tercih edenler, yeni yıla masrafsız ve rahat girmiş olacaklar.

TEB 2013 Masrafsız Yılbaşı Kredisi’nin ekran yüzü, son dönemde bütün TEB reklamlarında karşımıza çıkan Selahattin Çakaler karakteri olacak. Bu sevimli karakteri bu defa Noel Baba şapkası giymiş şekilde izleyeceğiz. Reklamda nasıl bir espri olacağı konusunda TEB yetkilileri şu an ser verip sır vermiyorlar ama her zamanki gibi izleyicinin gönlünde taht kuracak bir reklam çalışması olacağına kuşku yok.

Kampanya Koşulları

TEB’in yılbaşı kredisinde kredi tutarı tek bir rakamdan oluşuyor. Kredi isteyenler sadece 10.000 TL tutarında kredi çekebiliyor. Rakam tek ama 24 ve 36 ay olmak üzere iki farklı vade seçeneği sunuluyor. 24 ay vadeyi seçenler % 1.19 faiz üzerinden aylık 495 TL geri ödeme yapıyorlar. Dosya masrafı ve diğer masafların hiçbirisi yok. Sadece 76 TL sigorta ücreti alınıyor. Bunun dışında başka bir masraf ödemiyorsunuz.

36 ay vadeyi seçenlerden de 76 TL sigorta ücreti dışında başkaca bir masraf istenmiyor. Bu vadeyi tercih edenlerin % 1.22 faiz oranı üzerinden aylık 497 TL geri ödeme yapması gerekiyor. Böylece yeni bir yıla masrafsız krediyle girmenin keyfini sürme şansını yakalamış olacaklar.

TEB 2013 Masrafsız Yılbaşı Kredisine başvurmak için ücretli çalışanların gelir belgesi, nüfus cüzdanı veya ehliyet fotokopisinin sunulması yeterli oluyor. Serbest meslek sahipleri ve işletme sahipleri ise son 3 yıllık bilanço, vergi levhası ve Ticaret Sicil Gazetesi ile başvuru yapması gerekiyor.

2 Responses to 2013 Masrafsız Yılbaşı Kredisi TEB 10000 TL

  1. Ahmet dedi ki:

    10000 TL LİK 12 aylık kredi almak istiyorum

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
TEB Pratik İnternet Şubesi - Selahattin Çakaler
TEB Pratik İnternet Şubesinde Hangi İşlemler Yapılıyor

Selahattin Çakaler karakteri, "seni gidi teb.com.tr, herşeye var bir çare, elimde tek bir fare, havaleyi yaptım tık tık, faturayı ödedim...

Kapat