TEB Karttan Borç Transferi – Sadece %0.99 Faizle

TEB, müşterisi olduğu bankaya olan kredi kartı borcunu ödemekte zorlananlara sadece % 0.99 faizle borç transferi fırsatı sağlayarak borçlarını hemen kapatıyor. Böylelikle diğer bankanın borcu kapanırken 12 aya kadar vadelerle taksitlendirme imkanı sağlanıyor.

Kampanya Detayları

TEB’in Karttan Borç Transferi Kampanyası kapsamında 3, 6, 9 veya 12 taksit seçenekleriyle yapacağınız 10.000 TL’ye kadar borç transferleri için %0,99 faiz uygulanıyor.

Karttan Borç Transferi tutarı üzerinden % 3 oranında (BSMV hariç) işlem ücreti alınıyor ve tek seferde ilk ekstreye yansıtılıyor.

Bu kampanya kapsamında kullanılabilir nakit avans limitiniz dahilinde en az 50 TL, en fazla 10.000 TL transfer edilebiliyor.

Taksit tutarı kredi kartı ile yapılan diğer harcamalar gibi, her ay hesap kesim tarihinizde ekstrenize yansıtılıyor. Taksitlerinizi her ay ekstrede belirtilen son ödeme tarihine kadar ödeyebilirsiniz.

Taksit tutarlarına faiz, vergi ve fonlar dahildir.

TEB Kredi Kartı gecikme, bloke, yasal takipte olan müşteriler Karttan Borç Transferi hizmetinden faydalanamıyorlar.

Karttan Borç Transferi işlemleri, EFT işlem saatleri içerisinde gerçekleştiriliyor. Bu saatlerin dışında yapılan başvurular ancak bir sonraki iş günü işleme alınabiliyor. Geçiktiğiniz halde fırsatı kaçırmıyor, hemen değil ama ertesi gün yararlanıyorsunuz.

Karttan Borç Transferi işlemine ait taksit tutarının tamamının ekstrenin son ödeme tarihine kadar ödenmemesi durumunda, dönem içine yansıtılan kalan anapara üzerinden günlük olarak akdi faiz oranıyla faiz işletiliyor.

17.12.2010 tarihinde yayınlanan Banka ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmeliğin 17. maddesi ve 22. maddesindeki Yönetmelik Değişikliği kapsamında bir takvim yılı içerisinde en fazla 3 defa, dönem borcunun yüzde %50’sinden daha az ödeme yapılan kredi kartlarıyla dönem borcunun tamamının ödenmesine kadar nakit çekim işlemleri gerçekleştirilemiyor.

TEB’in sunduğu Karttan Borç Transferi Kampanyası 30 Kasım 2012 tarihine kadar geçerlidir.

One Response to TEB Karttan Borç Transferi – Sadece %0.99 Faizle

  1. şenol dedi ki:

    ben emekliyim tebden borc kapama kredisi cekmek istiyorum bana bu konuda yardımcı olurmusunuz

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
ING Paydos Yok Hesap
ING Paydos Yok Hesap Nedir – Avantajları Nelerdir

Son günlerde televizyonlarda sık sık gördüğümüz ING Paydos Yok Hesap için gündüzleri bankacılık işlemlerinizi ücretsiz gerçekleştiren, geceleri de cazip faiz...

Kapat