Sinpaş İncek Life Ankara Projesi Nerede?

Sinpaş İncek Life Ankara

Sinpaş’ın Ankara’da startını verdiği üç konut projesinden birisi olan İncek Life Ankara, doğadan ilham alan tasarımı ve benzersiz mimarisiyle sadece Ankaralılara değil, Türkiye’nin her yerinden yatırımcılar ve konut sahibi olmak isteyenlere ilginç bir seçenek getiriyor.

Beytepe İncek Bulvarı üzerinde konumlanan projenin tasarımında Cumhuriyet Dönemi Türk mimarisinden ve Ankara’nın özgün konut yapılaşması olan Ankara evinden esinlenildi. Modern mimarinin çok özel peyzaj yaklaşımı ile yorumlanarak tasarlandı.

5 farklı tip blok ve 2 farklı tip villa seçeneğiyle Sinpaş İncek Life, buradan konut alanlara zengin bir yaşam yelpazesi sunuyor. Çocukların özgürce oynayabildiği, anne-babaların keyifle vakit geçirebildiği, gençlerin spor ve sosyal alanlarda kendilerini geliştirebildiği bu özel proje, kendine özgü mahalle yapısı ve zengin sosyal yaşamıyla Ankara’ya geleceği şimdiden sunuyor.

Peyzaj Tasarımları

Ankara’yı yepyeni bir hayata taşıması planlanan Sinpaş İncek Life’ın tasarımında, yeşil ve mavinin dengesinden ilham alındı. Mavisiyle hayatınıza dinginlik, yeşiliyle huzur getirecek bu proje; şehrin stresinden tamamen uzak, gölün kenarında doğayla içiçe bir yaşam sunuyor.

Özellikle Ankara’nın sert kış koşullarına uygun olarak ve kar şartları dikkate alınarak seçilen kırmızı çiçekli at kestanesi, mavi ladin ve dişbudak, gerek yaprakları gerek kaligrafileri gerekse etkili sonbahar renklenmeleryle dikkat çekiyor. Projede kullanılan diğer peyzaj öğeleri arasında piramit gürgen, sığla, lale ağacı, alıç, gülhatmi, söğüt, ılgın, çınar, meşe, gül gibi birçok farklı türde bitki çeşidi yer alıyor.

Sinpaş İncek Life Ankara

İncek Life’ta Yaşam

Temiz havası ve konumuyla Ankara’nın gelecek vaat eden yeni cazibe merkezi İncek, birçok sosyal yaşam merkezine yakın konumda bulunuyor. Çevresinde çok sayıda alışveriş merkezi bulunması bir yana, proje sınırları içerisinde de sayısız spor aktivitesi yapılabiliyor. Yoga ve pilates alanları, bisiklet ve yürüyüş koşu parkı, tenis kortu, golf pratik alanı gibi aktivite merkezleriyle keyifli bir yaşam sunuyor.

Adeta bir vaha değerinde yüzülebilir biyolojik göleti, sayısız spor aktivitesi ve zengin bitki örtüsüyle tertemiz ve doğal bir ortamda keyifli bir yaşam vadediyor. Ayrıca çevre düzenlemesi ve peyzajında, engelli sakinlerin çoğu sosyal alandan rahatlıkla yararlanabilmesi düşünüldü.

Konut Seçenekleri

Sinpaş İncek Life projesi kapsamında sunulan konut seçenekleri de her beğeniyee hitap edecek çeşitlilik getiriyor. Villa Nergis, Villa Çiğdem, Lale Konakları, Menekşe Konakları, Kardelen Konakları, Leylak Evleri, Gök Kule gibi birbirinden çok farklı seçenekler arasından istediğinizi tercih edebilir, seçtiğiniz konutta güven, huzur, mutluluk ve keyifle oturabilir ya da yatırım amaçlı düşünebilirsiniz.

Ödeme Planları

1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve villa olmak üzere 5 farklı konut tipinden kendi yaşam tarzınıza uygun olanını seçebilirsiniz. 410 bin TL’den başlayıp maksimum 2.241.900 TL’ye kadar uzanan fiyat yelpazesinin ödeme planında öncelikle konut bedelinin yüzde 10’u peşin olarak ödeniyor. Kalan bakiyenin; yüzde 20’sini 12 ay sonra, yüzde 10’unu 24 ay sonra, yüzde 60’ını da banka konut kredisiyle ödemeniz mümkün…

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Kredi Kartı Taksitli Borç Transferi Uygun Faizle Axess Kart’ta

Axess diğer kredi kartlarındaki borçlar için cazip bir transfer teklifi yapıyor. Düşük faiz oranıyla kredi kartı borcu transferi yapan Axess'e...

Kapat