Şekerbank Masrafsız Kış Güneşi Kredisi – İlk Ödeme Mayıs 2013

Şekerbank “Kış Güneşi Kredisi” adını verdiği yeni kampanyasıyla soğuk kış günlerinde içinizi ısıtacak bir fırsat sunuyor. Kışlık ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz Kış Güneşi kredisinin geri ödemelerinin 2013 yılı Mayıs ayında başlayacak olması da ayrı bir avantaj getiriyor.

Tüm ihtiyaçlarınız için dosya masrafı ve komisyon ödemeden 30.000 TL’ye kadar kredinizi 30 Kasım 2012 tarihine kadar Şekerbank’tan alırsanız 5 ay erteleme seçeneğinden yararlanma fırsatınız var. Bu durumda ihtiyaçlarınızı ertelemeye gerek kalmadan ilk ödemenizi 2013 Mayıs ayında, yani yaz başlarken yapıyorsunuz.

Bu ne anlama geliyor? Kış başlarken alacağınız krediyle soğuk kış günlerinin gerektirdiği tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyor, hiçbirini ertelemiyorsunuz. Zorlu kış günlerini Şekerbank Kış Güneşi Kredisi desteğiyle atlattıktan sonra geri ödemelere 2013 yılı mayıs ayında başlıyorsunuz.

30 Kasım 2012 tarihine kadar başvurabileceğiniz Şekerbank Kış Güneşi Kredisi’nde önünüzde masraflı ve masrafsız olmak üzere iki seçenek var.

Şekerbank Masrafsız Kış Güneşi Kredisi

3 aydan başlayıp 60 aya kadar uzanan değişik vade seçenekleri sunuluyor. Masrafsız kredinin faiz oranının % 1,24 olarak belirlendiği bu seçenekte dosya masrafı sadece 40 TL.

Şekerbank Kış Güneşi Kredisi

Bu seçenekte de 3 aydan başlayıp 60 aya varan vade seçenekleri var. Dosya masrafının 200 TL olduğu bu seçenekte faiz oranının daha düşük, sadece % 1.14 olduğunu görüyoruz.

Bu seçeneklerin her ikisinde de hayat sigortası yapılıyor.

Şekerbank Kış Güneşi Kredisi kapsamında 3 bin TL tutarındaki Mini Kredi’yi 12 ay vadeyle aldığınızı düşünelim. Faiz oranın % 0,79 olduğu bu seçenekte aylık taksit tutarı 266 TL.

10 bin TL krediyi 60 ay vadeyle tercih ederseniz % 1,14 faiz oranı üzerinden aylık 245,40 TL geri ödeme yapıyorsunuz. Aynı miktarda krediyi aynı vadeyle masrafsız almak isterseniz aylık ödemelerinizi 253,15 TL olarak yapabiliyorsunuz.

En güzeli de, her miktarda her vadede “Kış Güneşi Kredisi”nin ödemelerinin 2013 Mayıs ayında başlıyor olması…

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Vakıfbank’tan Kiracılar İçin Avantajlı Kira Paketi

Kiracılara ve ev sahiplerine Vakıfbank'tan avantajlı bir sürpriz geldi. Kira işlemlerini Vakıfbank üzerinden gerçekleştirdiğiniz takdirde ayrıcalıklı Kira Paketi sunuluyor. Her...

Kapat