Sabit Taksitli 36 Ay Vadeli 30000 TL Kredi HSBC Kampanyasında

Sabit taksitli kredi arayanlar, ne ödeyeceğini bilmek isteyenler için şimdi Kredi Net var. HSBC’nin yeni kredi ürünü olan Kredi Net bir süre önce televizyon reklamlarıyla tanıtılmıştı. Kredi Net’in en büyük özelliği vade boyunca ödenecek kredi taksitlerinin hiç değişmemesi. Böylece sonraki aylarda ya da yıllarda karşılaşılacak olan artan kredi taksiti sürpizlerinden korunmuş oluyorsunuz. Artan taksitli krediler başlangıçta cazip gibi gibi göründe de özellikle uzun vadelerde son taksitler ödenemeyecek rakamlara ulaşıyor. Başlangıçta bu taksit artışının boyutunun farkında değilseniz sonradan artan taksit tutarları hem kötü bir sürpriz oluyor, hem de ödemelerde sıkıntı yaratıyor.

Ödemelerde sıkıntı yaşamak istemeyenler ve kredi vadesi bitene kadar hep aynı miktar taksit ödemeyi tercih edenler için HSBC Kredi Net iyi bir seçenek. HSBC’nin sabit taksitli kredi ürünü olan Kredi Net kullananlar ilk ay hangi taksiti ödüyorlarsa son ayda da aynı taksiti ödüyorlar. Böylece kredinin akibeti belirsiz ve bilinmez bir hale gelmiyor.

Sabit taksitli ihtiyaç kredisi olan Kredi Net kullananlar 30000 TL’ye kadar kredi fırsatlarından yararlanıyor. 30 Kasım tarihine kadar devam eden kampanyada kredi dosya masrafı tüm vade ve tutarlar için 299 TL olarak uygulanıyor. Kredinin faiz oranları ise vade ve kredi tutarına göre değişiyor. 2500 TL’nin ardındaki tutarlar için ferdi kaza sigortası zorunluluğu yok. 12 ay 5000 TL kredi alanlar % 0,44 faiz oranından yararlanırken aylık ödenecek sabit taksit 431 TL olarak gerçekleşiyor. 12 ay vadeli 10000 TL kredi çekenler % 1,01 faiz oranıyla ayda 900 TL değişmeyen taksit ödüyorlar. 24 ay vadede 10.000 TL kredi almayı tasarlayanların ödeyecekleri faiz oranı % 1,14 olurken ödenecek aylık sabit taksit tutarı 492 TL olarak hesaplanıyor. 36 ay vadeli 20000 TL kredi almak isteyen biri ise % 1,26 aylık faiz oranıyla ayda 724 TL taksitle geri ödeme yapıyor. En uygun vade ve taksit seçeneğini bulmak isteyenler HSBC Bank’ın web sitesindeki kredi hesaplama aracını kullanabiliyorlar.

HSBC bireysel kredi başvuruları HSBC şubelerinden yapılabiliyor. En yakın HSBC Bank şubesi bankanın web sitesinden öğrenilebiliyor. İnternetten başvuru yapmak isteyenler HSBC sitesinde bulunan formu doldurabiliyorlar. HSBC Telefon Bankacılığı numarası olan 444 0 111 aranarak da tüm bankacılık işlemleri ve kredi başvurusu yapmak mümkün. HSBC Telefon Bankacılığı işlemleri için gerekli olan şifre şubelerden, telefon bankacılığı sisteminden ya da ATM’lerden alınabiliyor. HSBC telefon Bankacılığı 7 gün 24 saat hizmet veriyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Halkbank Eğitim Kredisi 25000 TL 36 Ay Vade 1.10 Faiz Oranı ile

Tüm eğitim ihtiyaçları için kullanılabilecek bir banka kredisi arayanlara halk Bankası'ndan cazip fırsat. Sadece özel ünversite ya da yüksekokul ücretleri...

Kapat