Rezidansta Yeni Trend: Monumento Kartal

Monumento Kartal

6 Nisan’da temeli atılan ve inşaatı hızla devam eden Monumento Kartal Rezidans projesi Türk insanının değişen konut tercihini yansıtıyor.

Geniş evlerde oturmaya alışkın Türk insanın, yaşam koşullarının değişmesiyle birlikte küçük metrekareli evleri tercih etmeye başladığını gören Kuzeyyıldızı Gayrimenkul Geliştirme A.Ş. yetkilileri, bu değişimi yansıtacak Monumento Kartal Rezidans projesini hayata geçirmeye karar verdiler. Konutta yeni trend olan 1+0’lar’ın ve 1+1′ler’in büyük metrekareli dairelere göre daha ekonomik ve daha az masraflı olması nedeniyle tercih edilir hale geldi. İstanbul’un yeni gözdesi Monumento Kartal Projesi işte bu trendin sonucu olarak yükseliyor.

Toplam 5111 m2 arazi içerisinde yer alan; 13883 m2 satılabilir alan ile bu alanlara ait toplam 14977 m2 ortak mekanlardan oluşan Monumento Kartal’da 90 adet home ofis, 42 adet rezidans ve 4 adet ticari alan yer alacak. Projede tüm rezidans hizmetleri sunulduğundan daire sahipleri evleri için sunulan konfor ve bakım hizmetlerini yorulmadan alarak prestijli bir hayatın tadını çıkaracaklar. Proje pek çok sosyal ve yaşam alanlarını da içeriyor. Spa, sauna, kapalı yüzme havuzu, fitness center, cafe-snack barlar bunlardan bazıları. Vale parking hizmetinin de sunulacağı Monumento Kartal’da shuttle, kuru temizleme, kuaför, kurye ve kargo gibi ihtiyaçlar da gözardı edilmemiş. Proje profesyonel bir bina yönetim sistemine sahip olacak.

Kartal değişen yüzüyle İstanbul’un yeni cazibe merkezlerinden biri haline geldi. Sabiha Gökçen Havaaalanı, yeni metro inşaatı, son üniversite projelerinin bölgenin yakınlarında olması Kartal’ı tercih edilen bölgelerden biri haline getirdi. Kartal dünyanın en büyük Adalet Sarayı inşaatıyla da dikkat çekiyor. Tuzla, Pendik ve Kartal bölgesi son dönem markalı inşaat projelerinin Anadolu Yakası’nda tercih ettiği alanlardan. Bölge bir şantiye görünümünde ve yeni konut projelerinden, rezidans ve otel projelerine kadar pek çok yeni inşaat bu bölgede yükseliyor. Ulaşımın daha da kolaylaşmasıyla Kartal yerleşim ve iş hayatı için tercih edilen bir yer konumunda.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
1000 TL Bedava Kredi – HSBC Advantage Kart Alana Faizsiz Masrafsız Kredi

HSBC Advantage kart alanlar yaşadı. Şimdi kredi kartı piyasasının yükselen yıldızı HSBC Advantage kart başvurusu yapanlar ve başvuruları onaylanarak kart...

Kapat