Renault 4000 TL indirim ya da 0 faiz kampanyası – Nisan 2013 ödeme

Renault Clio

Renault’da kampanyalar bitmiyor. Renault’nun sunduğu son kampanya fırsatı ile 4000 TL indirim ya da 0 faiz fırsatından yararlanıyor. Yüzde sıfır faiz kampanyası Kangoo ailesi ve Yeni Clio dışındaki tüm Renault modellerinde geçerli. Hayallerindeki Renault’ya sahip olmak isteyenler 18 ay vadeli olarak 18.000 TL kredi kullandıklarında 0 faiz imkanından yararlanıyorlar ve faiz ödemiyorlar. Kampanya anlaşmalı finans kuruluşlarının koşullarına bağlı olarak devam ediyor.

Renault alırken nakit ödeme seçeneğini tercih edenlere ise 4.000 TL indirim sunuluyor. 4.000 Lira indirim peşin olarak ödemesi yapılan Renault alımında Fluence, Scenic ve Grand Scenic ve Megane HB modellerinde geçerli. Sözkonusu Renault modellerini nakit ödeme yaparak almayı tercih edenler 4.000 TL indirim fırsatından yararlanıyorlar. Türkiye’nin en çok tercih edilen otomobil modellerini sunan Renault’da sunulan fırsatlar bunlarla sınırlı değil.

Renault’nun bir başka fırsat kampanyası olan ve klasikleşen 48 ay 48.000 TL’ye kadar % 0,89 sabit faiz kampanyası ile de yepyeni bir Renault’ya sahip olmak artık hayal olmaktan çıkıyor. 40.000 TL kredi için 48 ay vade ve % 0,89 sabit faiz fırsatı Yeni Clio ve Kangoo ailesi hariç tüm Renault tüm binek modellerinde geçerli. Renault almaya karar verenler Şimdi Al İlkbaharda Öde kampanyasından yararlanarak ödemelerine gelecek yılın Nisan ayında başlayabiliyorlar. İlk geri ödemeler Nisan 2013 tarihinde yapılıyor.

Renault kampanyaları Kasım ayı sonuna kadar geçerli. Fırsatlardan yararlanarak yeni bir Renault sahibi olmak için son tarih 30 Kasım. Kampanya fırsatlarından yararlanmak için en yakın yetkili Renault satıcısına uğramak yeterli. Kampanyalar anlaşmalı finans kuruluşlarının şartlarına bağlı olarak devam ediyor. 2013’e yeni Renault otomobilleriyle girmek isteyenler için Renault fırsatları tüm hızıyla devam ediyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Ziraat Vefalı Hesap – Artan Faizli Mevduat ile Yüksek Getiri

Bir bankada açtığınız vadeli hesaba uygulanan faiz oranı hesap açık durdukça artsın ister misiniz? Ziraat Bankası'nın yeni ürünü Vefalı Hesap...

Kapat