ING Bank’tan Hayat Sigortasız Masrafsız 20000 TL Kredi PTT Şubelerinde

ing-nakitING Bank PTT müşterilerine masrafsız, hayat sigortasız, düşük faizli 20000 TL kredi veriyor. Kampanyaya katılmak için herhangi bir PTT şubesinden başvuru yapmak yeterli oluyor. Tüm PTT işyerlerinde geçerli olan ve başvuru yapılabilen kredi kampanyasının maksimum vadesi 60 ay. Masraf ödemeden kullanılabilen kredinin geri ödemeleri de PTT işyerlerinden yapılabiliyor. Kredi kullanımında hayat sigortası yapılması gibi bir zorunluluk yok. Kredi sigortasız olarak kullandırılıyor. Düşük faiz oranına sahip kredinin aylık faiz oranı % 1.34. Dosya masrafının olmadığı ING Bank PTT kredisine başvuru süreci de çok kolay ve hızlı işliyor. Başvuru için nüfus cüzdanı ve gelir belgesi yeterli oluyor.

Animasyon filmlerinde ING Bank’ın aslanının oynadığı kampanyanın televizyon tanıtımları başladı. Tanıtım kampanyasında çocukluğumuzun bilinen postacı şarkısından esinlenildi. ‘Bak postacı geliyor, kredi veriyor’ sözleriyle kullanılan şarkı çocukların gönlünü kazanan ve bez postacı rolünde izlediğimiz ING aslanının yeniden popüler olmasını sağladı.

PTT ve ING Bank işbirliğiyle PTT işyerlerinde kullandırılan kredinin minimumu kullanım limiti 1000 TL. Kredinin maksimum limiti ise 20.000 TL olarak belirlendi. Tüm ihtiyaç kredisi kullanımlarında istenen sigorta yaptırma zorunluluğu bu kampanyada yok. Böylece yıllık hayat sigortası primi poliçe bedellerini ödeme derdi söz konusu olmuyor. Kredinin geri ödemeleri de PTT şubelerinden yapıldığı için banka şubesi arama derdi ortadan kalkıyor. ING Bank şubesinin olmadığı tüm il, ilçe ve kasabalardan da ING Bank ihtiyaç kredisi için başvuru yapılabiliyor. PTT’nin yaygın işyeri ağı kredi kullanımını, başvurusunu ve geri ödemelerini çok pratik ve kolay hale getiriyor.

ING Bank PTT ihtiyaç kredisine başvurularda kimlik yanında istenen gelir belgesi maaşını PTT şubelerinden alan emekli PTT müşterilerinden istenmiyor. Emekli maaşlarını PTT’den alanlar için kredi başvurularında gelir belgesi zorunluluğu yok. Kredi 75 yaşına kadar kullanılabiliyor. Ancak kredi vadesi ve kredi kullananın yaşının toplamının 75’i geçmemesi gerekiyor. Örneğin 71 yaşındaki bir müşteri 4 yıl vadeli olarak kredi kullanabiliyor.

ING Bank PTT işbirliğiyle kullandırılan kredinin vadesi 60 ay. 5 yıla kadar yayılan sürelerde geri ödeme imkanı sunan kredi bütçeleri kolay ödeme koşullarıyla rahatlatıyor. ING Bank’ın diğer ihtiyaç kredisi kampanyaları da son hızla devam ediyor. Bugünlerde konuşulan ING Bank kredileri arasında 69 TL’den başlayan taksitlerle, 9 TL masrafla 5.000 TL kullandıran Yetenekli Kredi var. Kredide üst limit 10000 TL, vade ise 24 – 60 ay aralığında. ING Bank ayrıca acun Ilıca’nın reklam filmlerinde oynadığı Turuncu Hesap ile ‘biriktirmeyen kimse kalmasın’ diyor ve % 9.5 hoş geldin faizi sunuyor.

One Response to ING Bank’tan Hayat Sigortasız Masrafsız 20000 TL Kredi PTT Şubelerinde

  1. erdoğan ceylan dedi ki:

    20000 tl çekmek istorum şimdi başvursam bu kampanyaya geçerli olurmu

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Finansbank Eğitim ve Kişisel Gelişim Kredisi Nasıl Alınır

Finansbank eğitimini yurt içinde ve yurt dışında sürdüren öğrencilere yönelik Eğitim ve Kişisel Gelişim Kredisi kampanyası başlattı. Çocuk okutan ailelere...

Kapat