PTT Bak Postacı Geliyor Kampanyası – ING Bank

ing-bank-yeniPTT Kredi Postam Kampanyası İNG Bank – PTT Kredi Postam kampanyasının startı verildi. Televizyon reklam filmlerindeki “Bak postacı geliyor, PTT kredi veriyor” sloganıyla dikkat çeken kampanyada PTT şubelerinde 20.000 Liraya kadar ihtiyaç kredisi 60 aya varan vadelerle ve sadece 9 TL dosya masrafı ile sunuluyor.

Kredi Postam kampanyasından yararlanmak isteyenler tüm PTT şubelerinde hızlı ve kolay başvuru yaparak kredi kullanabiliyor, geri ödemeleri de yine PTT şubelerine yapabiliyorlar. Başvuruyu yaparken ve sonrasında herhangi bir hayat sigortası zorunluluğu bulunmuyor.

Kredi Postam Koşulları

ING Bank – PTT işbirliğiyle sunulan krediye başvurmak için sadece nüfus cüzdanı ve gelir belgesi yeterli. Maaşını PTT’den alan emekli müşterilerin gelir belgesi getirmesi gerekmiyor.

Kredi Postam’ın faiz oranı yüzde 1,34 ve dosya masrafı sadece 9 TL. Bu rakamın dışında herhangi bir dosya masrafı istenmiyor.

Kredi Postam ile 20.000 TL’ye kadar istediğiniz miktarda ihtiyaç kredisi kullanabiliyorsunuz. Vade seçeneği olarak da 60 aya kadar dilediğiniz vade seçeneğinden yararlanıyorsunuz. Kullanılabilecek minimum kredi miktarı ise 1.000 TL olarak belirlendi.

Krediye başvuruda herhangi bir hayat sigortası zorunluluğu bulunmuyor.

Krediden 75 yaşına kadar olan tüm müşteriler yararlanabiliyor. Ancak 70 yaşın üzerindeki müşteriler için bir koşul aranıyor. Müşterinin yaşı ile kredi vadesi toplandığında 75’i geçmiyorsa krediden yararlanması mümkün… Örneğin 72 yaşında olan bir emekli 5 yıl vadeli kredi alamıyor ama 3 yıllık kredi vadesini seçtiğinde Kredi Postam kredisi veriliyor. Aynı şekilde 73 yaşında olan bir müşteri de 2 yıllık vadeyi seçtiği takdirde kredi avantajından yararlanabiliyor.

Kredi Postam kredi kampanyasıyla ilgili daha ayrıntılı bilgi almak için çalışma saatleri içerisinde tüm PTT şubeleriyle ING Bank şubelerinden bilgi alabileceğiniz gibi internet şubelerini ziyaret ederek tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bu arada İNG Bank’ın günün koşullarına göre faiz oranını, kampanya içeriği ve süresini değiştirme, gerektiğinde kefil talep etme ve uygun görmediği kredi başvurularını onaylamama hakkına sahip olduğunu, krediye başvururken bunları da gözönünde bulundurmakta fayda var.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Denizbank’tan Esnafa 0 Faizli 5000 TL Kredi – İşletme Kartı Olanlara

Denizbank esnafa olan desteğini yeni kredi kampanyalarıyla sürdürüyor. Banka 5 yıl önce İşletme Kart ürününü çıkararak esnafın ve kobilerin faaliyetlerini...

Kapat