Petrol Ofisi Bonus Bonubon % 10 Akaryakıt Hediye Kampanyası

Petrol Ofisi bu kez Bonus Kart ve bonubon com ile işbirliği yaparak yepyeni bir akaryakıt kampanyasına imza attı. Petrol Ofisi, Bonus Kart sahiplerine bonubon sitesinden yapacakları fırsat alımlarında %10 akaryakıt hediye ediyor. Kazandıran kampanyalarını sürdüren Petrol Ofisi’nin yeni kampanyası 15 Aralık tarihine kadar devam edecek. Bu tarhe kadar bonubon web sitesinden 45 TL’lik Petrol Ofisi fırsatını satın alan Bonus Card sahiplerinin kartlarına 50 TL’lik bonus yükleniyor. 50 TL’lik bonus Petrol Ofisi istasyonlarında akaryakıt ve otogaz alımlarında kullanılabilecek. Böylece 50 Liralık akaryakıt 45 TL’ye satın alınmış olacak. 5 TL indirim kazanılan kampanyada kazanılan bedava akaryakıt oranı ise % 10 olarak gerçekleşiyor.

Petrol Ofisi ve Bonus Kart işbirliğiyle gerçekleştirilen kampanyada her müşteri 3 kereye kadar fırsat satın alabiliyor. Böylece 135 TL ödeyerek 150 TL’lik akaryakıt alma fırsatı sunulmuş oluyor. bonubon web sitesinden 45 TL’ye satın alınan fırsat, Bonus kartlara 50 TL Petrol Ofisi Bonusu olarak yükleniyor. Kartlara yüklenen akaryakıt bonusları 27 Aralık – 31 Aralık tarihleri arasında Bonus üyesi Petrol Ofisi istasyonlarında kullanılabilecek. Kazanılan bonuslar sadece PO istasyonlarında yapılacak akaryakıt ve otogaz alımlarında kullanılabilecek.

Kampanyadan Bonus Card’ların yanısıra Flexi Card ve Money Visa Card’lar da yararlanabiliyor. Satın alınan Petrol Ofisi alaryakıt fırsatı 7 gün içinde iade edilebiliyor. Paracard, ticari kartlar, Shop&Miles, Miles&Smiles Kredi Kartı, American Express, taksitli işlemler, ekspres limit ve mail order işlemleri kampanyadan yararlanamıyor.

Kampanyanın en güzel yanı bedava akaryakıtın kazanılması için birden fazla alışverişe gerek olmaması, internet üzerinden fırsat alımının gerçekleştirilmesi ve iade imkanının olması. Diğer akaryakıt kampanyaları öncelikle bir ya da birkaç akaryakıt alışverişinin yapılması şartıyla yeni yapılacak akaryakıt alışverişinde bedava fırsatı sunuyorlar. Oysa Petrol Ofisi’nin bu kampanyasında birden fazla akaryakıt alımı koşulu yok. Sadece bir tek fırsat alımı kampanyaya katılmak için yeterli oluyor. Kampanyaya katılmak için ayrıca cep telefonuyla ilgili numaralara SMS göndererek kayıt yaptırmak gibi bir zorunluluk da bulunmuyor. Kafa karıştırıcı ve bedava akaryakıt kazanmayı engelleyici farklı günlerde birden fazla alışveriş ve tek seferde en az alışveriş tutarı gibi koşullarda bulunmayan yeni Petrol Ofisi kampanyası çok net ve açık bir şekilde işliyor. Kampanyaya katılmak için tek şart bir kereliğine fırsat satın almak ve belirlenen tarih aralığında bu fırsatı kullanmak.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Renault Clio
Renault 4000 TL indirim ya da 0 faiz kampanyası – Nisan 2013 ödeme

Renault'da kampanyalar bitmiyor. Renault'nun sunduğu son kampanya fırsatı ile 4000 TL indirim ya da 0 faiz fırsatından yararlanıyor. Yüzde sıfır...

Kapat