ParkOran Konutları Ankara’nın Neresinde?

ParkOran Ankara

“ParkOran’a taşınmak, yeni bir Ankara’yla tanışmak…” sloganıyla yola çıkan ParkOran, Ankara’nın son dönemdeki en gözde konut projelerinden birisi olarak ön plana çıkıyor. Toplam 1.832 konutun yer aldığı ParkOran projesi, Panora Alışveriş Merkezi’nin hemen yanında yer alıyor.

Çankaya üzerinden ParkOran’a ulaşmak isteyenler, Atakule’den Cinnah Caddesi ile Simon Bolivar Caddesinin kesiştiği kavşaktan ilerleyerek gelebiliyorlar. Yıldız Kavşağına gelince Eskişehir Yolu olarak da bilinen Turan Güneş Bulvarı boyunca devam edin. MSB Lojmanlarını ve TRT binasını geçtikten sonra İncek Bulvarı’na varmadan sağ tarafta Panora Alışveriş Merkezi’nin yanında ParkOran’ı görebilirsiniz.

ParkOran; 31 katlı, toplam 12 adet A ve B blok ile 7 katlı, toplam 5 adet C ve D tipi bloklardan oluşuyor. Evlerin içinde kaliteyi yüksek standartlarda yaşatırken, çevresindeki sosyal alanlarında da yaşamı sağlık, keyif ve eğlenceyle sunuyor. Çam ormanları, tertemiz bir hava; Oran’ın nitelikli konumu, seçkin bir yaşam alanı; evinizin manzarası, seyrine doyulmaz bir resimle ParkOran’da hayatı yeniden başlatıyor.

Yaşamın En Güvenli Yeri Evinizdir

ParkOran’daki evinizde otomasyon sistemine bağlı yangın alarmı, duman dedektörü, görüntülü ve sesli intercom sistemi bulunuyor. Böylelikle tüm daire ve asansörlerden güvenlik aranabiliyor veya güvenlikten dairenize ulaşılabiliyor. Ayrıca ParkOran’ın çevresi 24 saat güvenlik kameralarıyla izleniyor.

İşinizi de ParkOran’a Taşıyabilirsiniz

ParkOran Konutları bünyesinde, Mesa ve Aktürk’ün güçlü işbirliğiyle hayata geçen ParkOranOfis, işinizi de çağdaş ve konforlu yaplara taşıyor. Ankara’nın seçkin nüfusunu ağırlayan Oran semtinin kent merkezine yakınlığıyla sağladığı avantajlar, projenin hemen karşısında, bölgeye nefes aldıran ODTÜ ormanları, konforunuz için üretilmiş modern detayları, donanımlı altyapısı ve yeşille zengin çevre düzenlemesi, ParkOranOfis’in tercih nedenlerini artırıyor.

22 kattan oluşan blok, 147 ila 185 m2 arasında değişen 60 adet ofis seçeneği sunuyor. Projede, toplam 12 adet olmak üzere 76 ila 544 m2 arasında değişen büyüklüklerde dükkanlar da yer alıyor.

ParkClub SPor Merkezleri

Yaşamı eksiksiz biçimde kurgulayan ParkOran, ev sahiplerini aynı zamanda bir spor merkezi sahibi de yapıyor. ParkOranlılar, hiçbir üyelik aidatı ödemeden ParkClub’ın doğal üyesi oluyorlar. Ruhunuzun ve bedeninizin canlılığı için gereken herşeyin düşünüldüğü ParkClub’da; yüzme havuzu, sauna, squash, fitness alanı, basketbol ve tenis kortları, çocuk oyun salonları, okuma alanı, bar ve restaurant gibi hayata enerji katan pek çok alternatif var yer alıyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Akbank Direkt İnternet
Akbank soruyor: Daha yüksek faiz kazanmak ister misiniz?

Akbank Direkt İnternet şubesinde sadece bir tıkla İnternete Özel Vadeli Mevduat Hesabı açanlar, % 8,30'a kadar varan yüksek ve cazip...

Kapat