Odeabank İndirimli Hoşgeldin Kampanyası İhtiyaç Kredisi 36 Ay Vadeli

Odeabank

Türkiye’deki ilk şubesini İstanbul’da açan Odeabank, Türk müşterilerle tanışmak için cazip faiz oranları ve dilediğiniz vadelerle “İndirimli Hoşgeldin Kampanyası” başlattı. 1 ile 60 arasında vadelerle sunulan kampanya kapsamında 5 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredinizi % 1.2 faiz oranıyla çekebilirsiniz. Kredinizi 36 ay vadeyle almak isterseniz yıllık % 19.71 faizle alabilirsiniz. Buna 150 TL kredi kullandırma ücreti ve 15 TL istihbarat ücreti dahil bulunuyor.

Odeabank’ın Türkiye’deki ilk şubesine uğradığınızda size göre bir kredinin mutlaka var olduğunu görüyorsunuz. Yaşamınızın önemli anlarında hızlı ve kolay krdedi çözümleriyle tanışıyorsunuz. Tüm kredi ihtiyaçlarınız için Odeabank’ta anında ve hesaplı çözümler sunulduğuna tanık oluyorsunuz.

Evlilik hazırlıklarından eğitim masraflarına, ev dekorasyonundan tatil planlarınıza dek her türlü ihtiyacınız için Odeabank ihtiyaç Kredisi kullanabilirsiniz. Yaşı ne olursa olsun ikinci el araç alımı, doğum masrafları, mobilya alımı ve tadilat gibi harcamalarınız için kredi kullanarak peşin alımın avantajlarından faydalanıyor, geri ödemelerinizi ise 60 aya varan vadelerde küçük taksitlerle yapıyorsunuz.

Hayatınızın her anındaki nakit ihtiyaçlarınız için, 60 ay vadeye kadar İhtiyaç Kredisi kullanabilirsiniz. Nakit ihtiyacınızı karşılayarak, harcamalarınızda nakit ödemenin avantajından yararlanır, ödemelerinizi bütçenize uygun olacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Üstelik, ödeme planınızı kendiniz oluşturabilir, 3 aya varan ödeme erteleme avantajından faydalanabilirsiniz.

Odeabank

Müşteri memnuniyetini en iyi noktaya taşıyabilmek için, hız ve servis kalitesini artıracak gelişmiş teknolojilerle donatılan Odeabank şubelerinde; “meeter & greeter” hizmeti de veriliyor. Bu hizmet kapsamında müşteriler; kendileriyle özel olarak ilgilenen görevliler tarafından karşılanarak, doğru birimlere yönlendiriliyor ve şubede ihtiyaç duydukları her konuda yardım alıyorlar.

Nasıl Başvurabilirsiniz

İhtiyaç Kredisi’ne başvurmak için, gerekli belgelerle birlikte Odeabank’ın İstanbul Maslak Olive Plaza’daki şubesine gitmeniz yeterli…

• Kimlik belgesi (TC kimlik numarası bulunan Nüfus Cüzdanı, sürücü belgesi ya da pasaport).
• Başvuru sahibi adına, son 3 aya ait bir adet doğalgaz, elektrik, telefon ya da su faturası.
• Gelir Belgesi
• Ücretli Çalışanlar: Maaş bordrosu veya maaş yazısı ve şirket imza sirküleri.
• Emekliler: Emekli maaşı hesap cüzdanı veya emekli maaşının yatırıldığı banka hesabı bilgisini içeren yazı.
• Gayrimenkul Geliri Beyan Edenler: Gelire konu tapu belgesi ve ilgili kira kontratı.
• Menkul Geliri Elde Edenler: Faiz gelirini gösteren hesap cüzdanı.
• Serbest meslek sahipleri ya da ticaret erbabı için, son yıla ait vergi levhası, bilanço ve gelir tablosu / işletme hesap özeti.

One Response to Odeabank İndirimli Hoşgeldin Kampanyası İhtiyaç Kredisi 36 Ay Vadeli

  1. Nilgün Esendemir dedi ki:

    Odabankın izmir şubesi nerede, bu konuda bilgi verirmisiniz. Ayrıca tel no rica ediyorum.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Vakıfbank World Kart Bedava Kredi – Masrafsız Faizsiz 4 Taksit

Vakıfbank World Kart Bedava Kredi Nedir? Vakıfbank World Kart Bedava Kredi yeni WorldCard müşterilerine sunulan faizsiz ve masrafsız 4 taksit...

Kapat