Metrekaresi 1000 TL’ye Daireler – Bulut İnşaat Lansman Fiyatları ile

Bulut İnşaat - Evviva Residence

Bulut İnşaat yeni kampanyasında lansman fiyatlarıyla konut satışı yapıyor. Çok kısa süre sona erecek kampanyada metrekare fiyatları 1000 TL. Bulut İnşaat lansmana özel % 20 indirimle cazip bir fırsat daha sunuyor. Kampanya kapsamında 65 metrekare 1+1 daireler 65.000 TL’den, 115 metrekare 2+1 daireler 115.000 TL’den, 145 metrekare 3+1 daireler 145.000 TL’den satılıyor. Böylece 1.000 TL metrekare fiyatı ile konut sahibi olunabilirken, 150 Bin Liranın atında fiyatlarla 3+1 daire satın alınabiliyor. Bulut İnşaat son dönemde Evviva İnci, Evviva Gümüş City ve Kıbrıs’ta süren projeleri Evviva Lavinium ve Evviva Green City ile dikkat çekiyor.

Bulut İnşaat’ın 77 daireden oluşan Evviva İnci projesi İstanbul Esenyurt’ta yükseliyor. Firma İstanbul Esenyurt ve Beylikdüzü bölgesinde pek çok projeye imza attı. Evviva Evleri, Evviva Yaşam Merkezi, Evviva Gümüş City ve Evviva Tower projelerini hayata geçiren Bulut İnşaat’ın projelerinden Evviva İnci konum olarak Evviva Yaşam Merkezi’ne komşu konumda. Proje 11 katta bulunan 11 adet 1+1 ve 66 adet 2+1 daireden oluşuyor. Teknoloji, konfor ve güvenliği ön planda tutan Bulut İnşaat projeleri cazip fiyatları ve ödeme koşullarıyla da ilgi görüyor.

Bulut İnşaat - Evviva Tower

Evviva İnci TEM ve E5 karayollarına 2 dakikalık uzaklıkta yer alıyor. Proje Atatürk Havalimanına 17 km mesafede. Evviva İnci’nin çevresinde ise 5 dakikalık mesafelerde bulunan Migros, Bauhaus Yapı Market, Carrefour ve Real hipermarketleri bulunuyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tiplerinden oluşan ve toplamda 2600 konut ve 120 ticari alandan oluşan Evviva Gümüş City gerçek anlamda dev bir yaşam konsepti. Esenyurt’un çehresini değiştiren proje Bulut İnşaat’ın en önemli projelerinden biri. Yine Esenyurt’ta bulunan Evviva Yaşam Merkezi ise 4 bloktan oluşan yeşillikler içinde bir hayat sunan bir konut projesi olarak dikkat çekiyor.

Evviva Green City ve Evviva Lavinium Kuzey Kıbrıs’ta Girne bölgesinde bulunuyor. 94 ve 162 metrekare arasında değişen 52 adet 2+1 ve 3+1 dubleks dairelerden oluşan Evviva Green City stratejik konumu ve farklı mimarisiyle ön plana çıkıyor. Proje Ercan Havaalanına ve denize 20 dakika mesafede yer alıyor. Evviva Lavinium ise Akdeniz güneşinin altında yükselen bir diğer Girne projesi ve toplam 750 konuttan oluşuyor. Evviva Lavinium 140 metrekare 3+1 daireler 40.000 Sterlin’den satılıyor. Kampanya kapsamında 0 faizli kredi ile 60 ay vade yapılıyor.

Bulut İnşaat bugünlerde yeni projeleri olan Evviva Gold, Evviva Queen ve bir diğer üçüncü proje ile yaşam anlayışını değiştirecek 4 binin üzerinde yeni konuta imza atmaya hazırlanıyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Garanti Bonus Ekstre Öğrenme, Limit, Hesap Kesim Tarihi Bilgisi 3340 SMS Numarasında

Garanti Bankası Bonus kredi kartı olanlar şimdi tek bir SMS ile kartlarıyla ilgili her türlü bilgiyi öğrenebiliyorlar. Ekstre sorgulamak ve...

Kapat