Maximum Kart BP Kampanyası – 30 TL Maxipuan Kazan

Maximum Kart ile BP yeni akaryakıt kampanyasını başlattı. Kampanya anlaşmalı BP akaryakıt istasyonlarında yapacakları akaryakıt alışverişlerinde Maximum Kartlarını kullanarak ödeme yapanlara MaxiPuan kazandırıyor. BP istasyonlarında yapılacak akaryakıt alışverişlerinin 14 Kasım – 14 Aralık tarihleri arasında gerçekleşmesi gerekiyor. Tek seferde ve farklı günlerde yapılacak 100 TL ve üzeri 3. peşin akaryakıt alışverişi 30 TL MaxiPuan kazandırıyor. Kazanılan 30 TL Maxipuan yine BP istasyonlarındaki akaryakıt harcamalarında kullanılıyor. Kampanyaya katılmak isteyen Maximum Kart sahiplerinin ilgili numaraya kısa mesaj atarak kampanyaya katılmaları gerekiyor. Kısa mesajın gönderileceği cep telefonu numarası İş Bankası Maximum Kart sahipleri için 4402. Kampanyanın numarası olan 4402’ye BP yazarak boşluk bırakıp harcama yapılan / yapılacak kartın son 6 hanesini yazıp gönderenler kampanyaya dahil oluyor. Bu numara İş Bankası’ndan Maximum kredi kartı olanlar için geçerli. Ziraat Maximum kartı olanlar ise aynı mesajı 4747’ye göndererek kampanyaya katılmaları gerekiyor. Bu SMS mesajının bankada kayıtlı olan cep telefonundan gönderilmesi gerekiyor.

Kampanyadan 30 TL’lik akaryakıt harcaması için Maxipuan kazanmak çok kolay. Maximum anlaşmalı BP İstasyonlarından 3 kez 100 TL ve üzerinde peşin harcama yapmak, bu harcamaların farklı günlerde ve tek seferde yapılmasına dikkat etmek ve 4402’ye mesaj göndermek. Yapılması gerekenler sadece bunlar. Aynı gün birden fazla yapılan 100 TL ve üzeri alışverişlerden sadece biri geçerli kabul ediliyor.

Kazanılan MaxiPuanlar 14 aralık’tan sonra 7 gün içinde Maximum Kartlara yükleniyor. Bunun ardından 3 Ocak tarihine kadar MaxiPuanların BP istasyonlarında akaryakıt harcaması olarak kullanılması gerekiyor. Kampanya müşteri bazında düzenlenmiş durumda. Yani her müşteri birden fazla Maximum Kart sahibi olsa bile bir kere kampanyadan yararlanabiliyor. Maximum kart ile BP işbirliğiyle gerçekleştirilen bedava akaryakıt kampanyasından Maximiles Kart sahipleri de yararlanıyor. BP istasyonlarındaki alışveriş bankamatik kartıyla yapıldıysa bu alışverişler de kampanyada geçerli sayılıyor.

Kampanyadan İş Bankası ve Ziraat Bankası Maximum kredi kartları yararlanabiliyor. İş Bankası Maximum Kart sahipleri 4402’ye mesaj atarken, Ziraat Maximum Kart sahiplerinin kampanyaya katılmak için 4747’ye SMS göndermeleri gerekiyor. Bir müşterinin İş Bankası ve Ziraat Bankası’ndan Maximum kredi kartları varsa iki ayrı karttan yapılan alışverişler kampanyada birleştirilemiyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
HSBC Kredi Kartı Başvurusu – Avantaj Kart Alana 1000 TL Bedava Kredi

HSBC Advantage kredi kartı alanlar faizsiz ve masrafsız kredinin tadına bakıyorlar. Kart alanlar dilerlerse 500 TL, dilerlerse 1000 TL bedava...

Kapat