Maaşını Garanti’ye Taşıyan Emeklilere 200 TL Bonus Hediye

Emekli maaşlarını Garanti’den alanlar hesap işletim ücreti ödemiyor, öncelikli hizmet alıyor, Garanti’nin kredilerinden uygun koşullarla yararlanıyor, vadeli mevduatlarına milyoner faizi alıyor ve daha pekçok ayrıcalığın tadına varıyor. Şimdi emekli maaşlarını Garanti Bankası’na taşımayı düşünenlere yepyeni bir fırsat var: Emekli maaşını Garanti’den almaya başlayanlara ekstra 200 TL bonus hediye. Bu ekstra bonus alışverişlerden ve harcamalardan kazanılacak Bonuslar dışında hediye edilen hoşgeldin bonusu. SSK, Bağkur ve Emekli Sandığı emeklileri maaşını alıyor ve birbirinden cazip avantajlardan yararlanıyor. Garanti’den emekli maaşını almak çok hızlı ve pratik. Çünkü Garanti Bankası’nın 900’den fazla şubesi ve 3000’den fazla Paramatik ATM’si var. Şubeden maaşlarını alanlar sıra beklemiyor ve öncelikli hizmetten yararlanıyor. Paramatiklerden maaş çekmek ise sadece birkaç dakika sürüyor. Kısacası Garanti Bankası’ndan emekli maaşı almak çok pratik ve avantajlı.

Emekli maaşlarını Garanti’ye taşımak isteyenler maaş aktarım işlemini turkiye gov tr sitesinden yapabiliyor. PTT iş yerlerinden alınacak e-devlet şifresi sözkonusu adreste işlem yapmak için yeterli oluyor. Maaş taşıma işlemi için Garanti şubelerine başvurmak da mümkün.

Emekli maaşlarını Garanti Bankası’na aktarma işlemini yapanlara 75 TL hoş geldin bonusu hediye ediliyor. Hediye bonus Emekli Bonus kartına yükleniyor. Bu 75 Liralık bonusa ek olarak ilk bir yıl boyunca tüm marketlerde aylık 25 TL’ye, yıllık 125 TL’ye kadar bonus kazanmak mümkin oluyor. Böylece 12 aylık market harcamasıyla 1 aylık market harcaması bedavaya geliyor. Sözkonusu bonus bir ekstra bonus niteliğinde. Bunun dışında diğer tüm Bonus Card harcamalarından bonus kazanılmaya devam ediliyor. Emekli Bonus Kart sahibi olmak isteyenlerin Garanti Bankası şubelerine başvurmaları gerekiyor.

Maaşlarını Garanti’ye taşıyan emekliler vadeli mevduat hesabı açtıklarında milyoner faizi kazanıyorlar. Emekli Garanti maaş müşterileri TL, Dolar, Euro ve diğer döviz cinslerindeki vadeli mevduat hesaplarından yüksek faiz getirisi elde ediyorlar.

Garanti Bankası’nın emekli maaş müşterilerine sunduğu bir diğer avantaj düşük maliyetli krediler. Emekli maaşını Garanti’den alanlar indirimli faiz oranlarıyla kredi kullanıyor. Kredi başvurularında gelir belgesi istenmiyor. Emekliler ihtiyaç, otomobil ve mortgage kredisi kullanırken emekliye özel avantajlı faiz oranlarından faydalanıyor. Kredi geri ödemelerinde 3 ayda bir maaş alanlar da düşünülmüş. 3 aylık emekli maaşı alanlar kredi ödemelerini de 3 ayda bir yapabiliyorlar.

Emekli maaşı çekimlerinde günlük çekim limiti ya da asgari çekim tutarı gibi limitler uygulanmıyor. Tek işlemle tüm emekli maaşı kuruşu kuruşuna çekilebiliyor. Paramatikler kuruşu kuruşuna maaş çekimi için emeklilere özel olarak düzenlendi. Maaşın bir bölümünü günlük çekim limitine takılarak çekememek ya da asgari çekim tutarına takılarak maaşın küsuratlı bölümünü çekememek gibi sorunlar yaşanmıyor.

Emekli maaşını Garanti’den alanlar Avans Hesap ile maaş günleri gelmeden avans çekebiliyor. Avans Hesap ile sadece avans kullanılan günler için faiz ödeniyor, herhangi bir kredi masrafı sözkonusu olmuyor. Emekli maaşı hesaba yattığı anda Elma Hesabı sayesinde bu tutarla fon alınıyor ve maaş çekilene kadar fon getirisi elde ediliyor.

3 Responses to Maaşını Garanti’ye Taşıyan Emeklilere 200 TL Bonus Hediye

  1. kenan dedi ki:

    ben garanti den alıyorum yalan söylüyorlar.bankayı değiştirecem.

  2. İrfan Oymak dedi ki:

    Ben emekli maaşımı garantiden alıyorum, ama kredi kartımdan yıllık üyelik ücreti kestiler. Kesilen aidatı iade etmezlerse maaşımı başka bankaya taşımayı düşünüyorum.

  3. Zeliha dedi ki:

    Garanti bankasi emekli maasini bizden alirsaniz yillik kart ucreti odemezsiniz demislerdi ama 69 lira kestiler. İade edemeyiz.40 liralik bonus yukleriz dediler. Hayret edilecek durum.Bu ne bicim banka.Baska bankadan alacagim bu gidisle maasimi

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Şekerbank Masrafsız Kış Güneşi Kredisi – İlk Ödeme Mayıs 2013

Şekerbank "Kış Güneşi Kredisi" adını verdiği yeni kampanyasıyla soğuk kış günlerinde içinizi ısıtacak bir fırsat sunuyor. Kışlık ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz...

Kapat