Kredi Kartı Taksitli Borç Transferi Uygun Faizle Axess Kart’ta

Axess diğer kredi kartlarındaki borçlar için cazip bir transfer teklifi yapıyor. Düşük faiz oranıyla kredi kartı borcu transferi yapan Axess’e borç transferi yapanlar rahat ediyorlar. Transfer edilen kredi kartı borçları 24 taksite bölünerek geri ödeniyor. Faiz oranı ise sadece 0.79. 24 ay vadeli, düşük faizli borç aktarımı yapanlar ödenemeyen kredi kartı borçları için uygun ödeme koşullarına ulaşmış oluyorlar.

Vadesi gelen ve ödenmesi zorlaşan kredi kartı borçları ile mi uğraşıyorsunuz? Bankanızın kredi kartı faizi çok mu yüksek? Tüm bu sorunlara Axess’ten çözüm geliyor: Kredi kartı borç transferi. Ödenmekte güçlük çekilen ya da yüksek faiz medeniyle sorun yaratan kredi kartı borçları düşük faiz oranı ve uzun vadelerle Axess kredi kartına aktarılabiliyor. Borç aktarımı yapanlar 2 yıla varan vadelerle borçlarını rahat rahat ödüyorlar.

Taksitli borç transferi kampanyası Kasım ayının sonuna kadar devam edecek. Ancak Axess kartta her zaman uygun bir borç transferi imkanına rastlamak mümkün oluyor. 0.79 faiz oranı 2 -24 arası vadelerle yapılan 20.000 TL’ye kadar olan kredi kartı borçlarının transfer işlemi için uygulanıyor. En az 200 TL için borç transfer işlemi yapılabiliyor. Kampanyaya katılanlardan taksitli borç transferi yapılan tutar üzerinden hesaplanacak şekilde borç tutarının % 5’i oranında kampanya katılım ücreti alınıyor. Söz konusu tutar ilk işlemle birlikte tek seferde kredi kartı ekstresine yansıtılıyor.

Axess borç transferi işlemi tüm Akbank Şubeleri, 444 0011 numaralı Cep Kredi hattı, Akbank Direkt İnternet hizmeti ve 444 2525 numaralı Akbank Telefon Şubesi aracılığıyla gerçekleştiriliyor.

Taksitli kredi kartı borç transferi işlemi yapıldığında her aya yansıyan taksit tutarı o ayın kredi kartı ekstresinden görülebiliyor. Taksit tutarını şubelerden, internetten ve telefon bankacılığı ile öğrenmek de mümkün oluyor. taksit tutarı diğer harcamalar nasıl ekstrede görülüyorsa aynı şekilde ekstreye işleniyor ve görülüyor.

Diğer bankalardaki kredi kartı borçları gecikme, bloke, yasal takip durumlarında olanlar taksitli kredi kartı borç transferi işlemi yapamıyorlar. Taksitli borç transfer işlemi diğer bankadaki kart borcunun erken / kısmi kapatılması suretiyle gerçekleşiyor. Bu işlemi Akbank diğer bankadaki kredi kartının bağlı olduğu hesaba EFT işlemi gerçekleştirerek yapıyor. EFT gönderimi borç transferi talebinin yapıldığı güm gerçekleşiyor. Ancak saat 17.00’den sonra gerçekleşen transfer taleplerinde EFT işlemi ertesi iş gününde yapılıyor. Böylece müşterinin diğer bankadaki kredi kartı borçlarıyla ilgisi kalmıyor. Ancak diğer bankadaki kredi kartı kapanmıyor ve kullanılmaya devam edilebiliyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
PTT Bak Postacı Geliyor Kampanyası – ING Bank

PTT Kredi Postam Kampanyası İNG Bank - PTT Kredi Postam kampanyasının startı verildi. Televizyon reklam filmlerindeki "Bak postacı geliyor, PTT...

Kapat