Kolay Kredi Başvurusu Garanti’de – Sadece Kimlikle 50000 TL’ye Kadar Kredi

Garanti Bankası kredi başvuru işlemleri tarihte görülmemiş şekilde kolaylaştı. Şimdi sadece kimlikle kredi başvurusu yapılabiliyor. Başvurularda kimlik dışında hiçbir belge istenmiyor. Üstelik Garanti Bankası’nda krediler inişini sürdürüyor. Garanti Bankası kredileri şimdi ayda 0.89’dan başlayan faiz oranları ve 9 TL’den başlayan masraf tutarıyla kullanılıyor. 60 aya varan vadelerde kullanılan Garanti ihtiyaç kredileri 50.000 TL’ye kadar limite sahip. Garanti Bankası’nın kolay başvurulu kredi kampanyası büyük ilgi görmeye devam ediyor.

Televizyon reklamlarında inişe geçen sevimli bir kuş pilot kahramanı olan animasyon filminin kullanıldığı kolay başvurulu kredi kampanyasında değişik kredi seçenekleri sunuluyor. Bu seçenekler arasında düşük faizli ve düşük masraflı kredinin yanısıra dosya masrafsız kredi kullanma imkanları da var. Başvurusu kolay kredi Garanti kredilerinin başvuruları gelir belgesiz ve ikametgahsız yapılıyor. Kredi başvurusunda sadece nüfus cüzdanını getirmek yeterli oluyor. Vadeler 60 aya kadar değişik seçenekler içeriyor. Maksimum kredi kullanma limiti ise 50.000 TL.

Kolay Başvurulu Krediler’e başvurular Garanti şubelerinden yapılabildiği gibi Garanti’nin internet şubesinden de yapılabiliyor. Ayrıca Garanti’nin internet sitesinden de kredi başvurusu yapılabilir. Bunun için sitede yer alan başvuru butonuna tıklayarak ilgili prosedürü takip etmek gerekiyor. Garanti internet şubesinden kredi başvurusu yapmak için başvurular menüsünün altında bulunan krediler seçeneğindeki destek kredisi sekmesini kullanmak yeterli oluyor. Başvuru yapıldığı anda anında kredi onayı alınıyor.

Kredi kampanyası kapsamında 0.89 faiz oranı 9 ay vadeli 3.000 Tl kredi için geçerli. Aynı şekilde 9 TL dosya masrafı da bu tutar ve vade için uygulanıyor. Diğer vade ve kredi tutarı seçenekleri için değişik faiz oranları ve masraf tutarları sözkonusu oluyor. Örneğin 10.000 TL kredi 24 ay vadeli olarak kullanıldığında 1,09 faiz oranı ve 249 TL masraf ile alınabiliyor. Yine 24 ay vadeli 20.000 TL kredi için masraf tutarı değişmezken aylık faiz oranı 1,14 olarak uygulanıyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Ziraat Altın Hesabı Nedir? Ziraat Bankası’nda Altın Alış Satış İşlemleri

Ziraat Bankası Altın Hesabı Nedir? Son dönemde gündeme gelen banka altın hesapları aslında bir vadesiz mevduat ürününden başka birşey seğil....

Kapat