Kamuluya Özel Citibank Kredisi – Günde 5 TL Sabit Taksit

Citibank kamu çalışanlarına yönelik olarak günde 5 TL sabit taksitli yeni kampanyasını başlattı. Citibank’tan çok düşük taksitlerle alabileceğiniz bu kampanya sayesinde hayallerinizi ertelemeyecek, hayatınızı “YENİ”leyeceksiniz. Böylece farklı ihtiyaçlarınız için Citibank tarafından yenilenen kredi seçenekleriyle yepyeni bir dünyayla tanışacaksınız.

Citibank’ın “Sadece 4 Adımda Yenilenin” sloganıyla başlattığı yeni fırsatlarından çok basit 4 adımla yararlanmaya başlıyorsunuz.

1. Adım: E yazıp 2484’e bir SMS atıyorsunuz veya Citibank internet şubesini ziyaret ederek kolay kredi başvurusu yapıyorsunuz.

2. Adım: Ön onayınızı hemen alıyorsunuz.

3. Adım: Şubeye gitmenize gerek yok.Tüm belgeler kapınıza geliyor.

4. Paranız 1 günde dilediğiniz hesabınızda oluyor.

Kimler Yararlanabilir: Kampanyadan tüm kamu çalışanları yararlanabiliyor. Ancak yalnızca Citibank ile yeni tanışan, Citibank’tan daha önce kredi kartı veya bireysel kredi almamış müşteriler için geçerli…

Kampanya Koşulları: 5.000 TL’den başlayıp 20.000 TL’ye kadar uzanan dilimlerde kolay kredi… % 1.29 aylık faiz oranı, maksimum 48 ay vade… Minimum 349 TL veya kredinin % 4’ü kadar dosya masrafı…

Kampanyaya Katılmak İçin Gerekli Belgeler: Başvuru formu, nüfus cüzdanı fotokopisi (Sürücü belgesi geçerli değildir). Son maaş bordrosu. Resmi bordronuz yoksa, kaşeli ve imzalı maaş yazısı yanında imza sirküleri ve ticaret sicil gazetesi.

Diğer Koşullar: Kolay kredinin maliyet oranları yalnızca Citibank ile ilk kez çalışmaya başlayacak müşteriler için geçerli… Dilerseniz 12 aydan 48 aya kadar taksitli vade seçenekleri ile bireysel kredinizi vadelendirebilir ve 20.000 TL’ye varan tutarlarla kredi kullanabilirsiniz. Günde 5TL ödeme ile 5000TL kredi fırsatına vergiler dahil edilmiş olup, sigorta primleri ve dosya masrafı hariçtir.
Kredi başvurunuzun 1 günde onaylanabilmesi icin eksiksiz bilgi ve evrakla başvuru yapılması gerekiyor. Gün içinde saat 16:30’dan sonra gelen başvurular 1 sonraki iş günü sabah gelmiş kabul ediliyor.

Citibank’ın kamu çalışanına sunduğu yeni kredi kampanyasıyla ilgili ayrıntılı bilgileri bankanın internet şubesini ziyaret ederek alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Kredi Kartı Limit Artırma – Ortak Limit Havuzu

Bankaların temel amacı müşterisinin kredi limitini mümkün olan en yüksek düzeye çıkartmaktır. Banka müşterisi de ihtiyaçlarını daha rahat karşılayabilmek için...

Kapat