Kamu Personeline Hızlı Kredi Akbank’ta – Kamu Kimliği ile Anında Kredi

Kamu çalışanları için yepyeni bir kredi Akbank’ta. Sadece kamu kimliği ile alınabilen kredi anında başvuru ve onay sürecini içeriyor. Kamu personeli olanlar Akbank şubelerinden sadece kamu çalışanı olduklarını gösteren kimliklerini göstererek anında kredi kullanabiliyorlar. Kredi başvurusu ve kredi kullanımı hemen gerçekleştiriliyor. Akbank’ın kamuya özel kredi kampanyasından yararlananlar 50000 TL’ye kadar bireysel ihtiyaç kredisi kullanabiliyorlar. Kamuluya hızlı kredi kampanyası ayrıca 3 ay erteleme seçeneği ile sunuluyor. 3 ay ertelemeyi seçenekler kredi geri ödemelerine gelecek yıl başlama fırsatını yakalıyorlar.

Akbank’ın kamuluya özel kampanyası değişik ödeme planları ile geliyor. İsteyen kamu çalışanları kredi kullandırım ücreti ödemeden kamuluya özel krediden faydalanıyorlar. Kredi kullandırım ücreti ödenmemesi durumunda aylık % 1,39 faiz oranı uygulanıyor. Dileyen kamu çalışanları ise sadece 164 TL kredi kullandırım ücreti ödeyerek aylık % 1,24 faiz oranından faydalanıyor. Sadece kamu kimliğinin gösterilmesiyle kullanılan kamuya özel ihtiyaç kredisi kampanyasında kamu kimliği göstermek istemeyen kamu personeli, kamu kurumunda çalışıldığına dair kurumdan alınmış resmi yazı getirmesi durumunda kredi başvurusu ve kullanımı yapabiliyor.

Akbank bu kampanyasıyla memur ve diğer kamu çalışanları için yüksek tutarlı kredi imkanı sunmasının yanısıra uzun vadelerle kredi kullanma fırsatı içeriyor. Kampanya kapsamında ihtiyaç kredisi kullanan kamu personeli 60 aya varan vadelerden istediği birini seçebiliyor. Kredi 24 ay, 36 ay ve 60 ay vadelere göre dizayn edildi. Ancak dileyen kamulular değişik vade seçenekleri için Akbank’la iletişime geçebiliyorlar.

Kredi kullandırım ücreti ödemeden 60 ay vadeli olarak 10.000 TL kredi kullanan kamu personeli aylık 265 TL kredi taksiti ödüyorlar. Aynı vade ve tutarda kredi kullandırım ücreti ödenmesi durumunda aylık taksit 253 TL oluyor. 164 TL kredi kullandırım ücreti 30.000 TL’ye kadar olan ve 60 aya kadar kredi taleplerinde geçerli oluyor. 30.000 TL’nin üstündeki kredi taleplerinde 264 TL masraf ödemesi sözkonusu oluyor. Kredi kullanımında 15 TL istihbarat ücreti alınıyor. Hayat sigortası bedeli ise 10.000 TL tutarlı kredi için yıllık olarak ortalama 106 TL civarında hesaplanıyor.

Cazip koşullar, düşük faiz oranları ve sıfır kredi kullandırım ücretiyle kredi kullanmak isteyen kamu personeli için uzun vadeli ve kolay ödeme seçeneklerine sahip krediler Akbank’ta kullanıcılarını bekliyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Bulut İnşaat Rezidans Kampanyası
Bulut İnşaat Kentsel Dönüşüm Fırsatı – 65000 TL’ye Rezidans Daire

Bulut İnşaat'ın kentsel dönüşümü baz alan yeni konut kampanyası Karadeniz'in sevimli karakteri Temel'in yer aldığı reklam filmiyle başladı. Temel ile...

Kapat